شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر:

ورود رییسی نیروهای انقلاب را در انتخابات ۱۴۰۰ به وحدت می‌رساند

برجوئی‌فرد گفت: جناب آقای رییسی گزینه هایی هستند که این روزها از ایشان صحبت های زیادی به میان می آید. با توجه به احتمالات انشاالله در ساعات آخر ثبت نام حاضر شوند و مصداقا نیروهای انقلاب را به وحدت برسانند. سناریوهای دیگر هم وجود دارد که بر اساس اقتضائات ائتلاف نیروهای انقلاب این را مد نظر خواهند گرفت.

آرشیو اخبار
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

باید کسی رییس جمهور شود که فساد ستیز باشید/۸ سال دود انتخاب نادرست در چشم مردم

برجویی گفت: اگر الان در اشتغال، در تولید، در بورس، در تامین معیشت و مایحتاج دچار مشکل شده ایم و اگر می بینیم که مرغ وتخم مرغ را نمی شود ساماندهی کرد، به خاطر انتخاب و حاکمیت تفکر غلط و اشتباهی است که در همه ی این ۸ سال مشکلات کشور را به خارج از کشور ربط دادند.

برجویی دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: برای بیان فعالیت های شورای ائتلاف نیاز هست ابتدا تاریخچه ی آن را مرور کنیم.

برجویی افزود: نیروهای انقلابی استان از ۱۵ سال پیش تاکنون با تشکیلات و عناوین مختلف وارد عرصه انتخابات شده اند. در حال حاضر این رسالت را شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به ریاست دکتر حداد عادل بر عهده گرفته است.
برجویی خاطر نشان کرد: شورای ائتلاف اقدامات خوب وموثری را در سراسر کشور انجام داد و ماحصل آن به لطف خداوند موفقیت نیروهای انقلاب در انتخابات مجلس یازدهم بود که به تعبیر حضرت آقا انقلابی‌ترین مجلس انقلاب شکل گرفت.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: بعد از انتخابات مجلس یازدهم هیئت مؤسس جدید شورای ائتلاف در استان ها شکل گرفت. هیئت مؤسس استان در اولین اقدام هیئت مؤسس شهرستان ها را تشکیل دادند.

برجویی خاطر نشان کرد که در حال حاضر پس از تشکیل هیئت مؤسس هر شهرستان، مجامع عمومی با یک جمعیت قابل قبول در حال شکل گرفتن است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: طبق آمار در سراسر کشور تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در سازماندهی قرار گرفته اند که شاید برای اولین بار باشد که یک آمار رسمی ثبت شده و قابل قبول از تشکیلات سازی ایجاد شده است و خدا را شکر نیروهای انقلابی در شاکله ی ائتلاف نیروهای انقلاب این فضا را ایجاد کردند.

وی اظهار کرد: رویکرد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در انتخابات پیش رو هم شوراها و هم ریاست جمهوری رویکردی کاملا فعالانه و هوشمندانه است.

برجویی تاکید کرد: فعالانه یعنی ریل گذاری و برنامه ریزی برای انسجام نیروها در حال انجام شدن می باشد که از طریق ثبت نام در سایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، سازماندهی و تقسیم بندی نیروها اتفاق می افتد. در واقع با این فضا ریل گذاری مناسب، زمانی که نیروهای انقلاب کشور در انتخابات ریاست جمهوری به مصداق نهایی برسند، زیر ساخت مناسب را برای حرکت سریع و مطمئن آن کاندیدا فراهم می کنند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر اذعان کرد: در بحث رویکرد شورای شهر با نگاهی که حضرت آقا دارند یک نگاه اجتماعی و دور از مباحث سیاسی و دعواهای روزمره اصولگرا یا اصلاح طلب را می طلبد.

وی تاکید کرد: اگر ما نگاه های سیاسی را وارد شوراهای شهر کنیم یک سم مهلک را وارد فضای شهر کرده ایم. برای مثال در شورای اول شهر تهران کاملا یک شورای سیاسی نامطلوب بود که نهایتا انهلال شورا را به دنبال داشت.

برجویی یادآور شد: رویکرد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به انتخابات شورا یک رویکرد اجتماعی است که از عناصر خوب، کار آمد ، متخصص دعوت می کند تا به این امر ورود پیدا کنند، با هم هماهنگ شوند و یک لیست کارآمد داشته باشند که بتوانند توفیقات مناسبی کسب کنند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر اذعان کرد: در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری در پیش به رو با توجه به ۸ سال خسارات محضی که به کشور وارد شده است و تنگناهای معیشتی همچنین نارضایتی هایی که در عموم مردم از عملکرد دولت وجود دارد پیش بینی می شود می تواند مردم اقبالی به جناح غربگرا که مصداقش همین دولت است نداشته باشند.

وی در پاسخ به اظهار نگرانی در باره مشارکت ضعیف مردم در انتخابات تاکید کرد: این وظیفه ی جامعه ی نخبگانی است که فضا را برای حضور حداکثری مردم ایجاد کنند و مردم بدانند اگر ما انتخاب نادرستی کردیم دود آن هم به چشم خود ما خواهد رفت.

برجویی افزود: اگر الان در اشتغال، در تولید، در بورس، در تامین معیشت و مایحتاج دچار مشکل شده ایم و اگر می بینیم که مرغ وتخم مرغ را نمی شود ساماندهی کرد به خاطر انتخاب تفکر غلط و اشتباهی است که در همه ی این ۸ سال مشکلات کشور را به خارج از کشور ربط دادند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر ابراز کرد: حتی با وجود پایان عمر دولت و اینکه دو سه ماه دیگر بیشتر در عرصه ی قدرت نیست هنوز که هنوز است فضای مملکت را و ذهنیت جامعه را به توافق و وعده‌های آبنباتی و به حداقل قانع کردن مردم سوق می دهند و از پروپاگاندای رسانه ای و فضای مجازی استفاده می کنند که بگویند ما می خواهیم همه چیز را درست کنیم ولی نمی گذارند.

وی بیان کرد: حالا وظیفه ی جامعه نخبگان این است که مردم را آگاه کند و به مردم هوشیاری و تحلیل بدهد که اگر ما رفتیم پای میز مذاکره در وین نشستیم چه تضمینی برای موفقیت و چه راستی آزمایی برای غرب وجود دادرد؟

برجویی تصریح کرد: ساده ترین نکته ای که باید به مردم یادآوری شود این است که ما در حال مذاکره در وین هستیم و همزمان تأسیسات ما را در نطنز مورد حمله قرار می دهند.آیا این رویکرد عزت مندانه است؟ هر انسان شرافتمندی این قضیه را درک می کند مگر اینکه دل در گرو غرب و غربگرایی داشته باشد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: به نوعی باید حب غرب ما را کر و کور کرده باشد و گرنه هیچ انسان با غیرتی در صورتی که تاسیسات هسته ای اش را مورد هدف قرار داده اند مجدد پای مذاکره نمی نشیند.

وی توصیه کرد: با توجه به شرایط ایجاد شده در انتخابات پیش رو، با توجه به صحبت های مستدل و مستندی که حضرت آقا گفتند چه جریان های خودی و چه جریان غیر خودی باید افرادی در رأس قدرت قرار گیرند که توانمندی اداره ی کشور را داشته باشند.

برجویی با استقبال از حضور افراد در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد مردم باید به شخصی رأی دهند که بتواند خواسته های واقعی ملت ایران را برآورده کند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: ما باید به ظرفیت‌ها نگاه کنیم عمده مشکلاتی که مردم دارند ، فساد و تبعیض است ، گفتمانی باید در این انتخابات پیروز شود که به گفته رهبر انقلاب فساد ستیز باشد.

وی تصریح کرد: باید ببینیم بین اشخاصی که حضور پیدا می کنند کدام یک این شاخص ها همچنین کارنامه و برنامه قابل قبول و خوبی برای حل این مشکلات دارد.

برجویی گفت: ما علاوه بر داشتن یک کاندید خوب باید یک کابینه ی خوب هم داشته باشیم و حتی بالاتر از آن یک برنامه خوب برای اداره کشور داشته باشیم.

وی بیان کرد: به نظر می رسد جریان موسوم به اصلاح طلبان با توجه به عملکرد دولت روحانی، شانس چندانی برای پیروزی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نداشته باشند.

برجویی با اشاره به ترفند دولت برای جلب آراء عمومی اذعان کرد: ممکن است تا زمان انتخابات شاهد برخی اقدامات ظاهری از جمله کاهش نرخ ارز و امثال آن باشیم به طوری که برای حامیان دولت خوراک تبلیغات انتخاباتی را فراهم کند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: در اینجا مردم باید هوشیار باشند، آگاهی و بصیرت داشته باشند و کارنامه ی این تفکر را در هشت سال گذشته نگاه کنند اگر موفق بوده اقبال کنند و اگر موفق نبوده است که نباید به آن اقبال نشان دهند.

وی در باره گزینه نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری عنوان کرد: تا الان هیچ جمع بندی نهایی که رسما اعلام شده باشد صورت نگرفته است؛ هر چند که اگر آیت الله رییسی به میدان انتخابات وارد شود با توجه به‌ صلاحیت ها و عملکرد و سابقه مثبتی که دارد این احتمال وجود دارد تا در یک اجماع عمومی این شورا نیز از ایشان به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری دوره سیزدهم حمایت کند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !