یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر خبر داد:

ذخیره سازی ۳ هزار تن اقلام کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان

محمدزاده تصریح کرد: بیش از 3 هزار تن اقلام کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به ویژه در ایام ماه مبارک ذخیره سازی شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

آرشیو اخبار
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابوالقاسم محمدزاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تامین و توزیع اقلام کالاهای اساسی هیچ کمبودی در استان بوشهر وجود ندارد و در این راستا برنج، شکر، روغن، گوشت مرغ و قرمز دامی در همه مراکز توزیع مواد غذایی به ویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ عرضه می‌شود.

محمدزاده افزود: تامین کالاهای اساسی با قیمت ستاد تنظیم در دستور کار قرار دارد و در این راستا یک‌ هزار و ۱۰۰ تن برنج وارداتی هندی با قیمت مصوب در فروشگاه‌های مختلف شهرهای استان بوشهر عرضه می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر اذعان کرد: ‌هزار و ۱۰۰ تن شکر با قیمت ستاد تنظیم بازار برای توزیع در اختیار فروشگاه‌ها و مراکز عرضه مواد غذایی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: کالاهای اساسی از جمله روغن، گوشت مرغ و قرمز تامین شده است همچنین روغن خوراکی به وفور در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود و تمامی مراکز عرضه عمده و خرده فروش که در سامانه جامع تجارت ثبت‌نام کرده‌اند به این ماده غذایی برای عرضه دسترسی دارند.

محمد زاده عنوان کرد: اکنون گوشت مرغ با قیمت کیلوگرم ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان در خرده‌فروشان عرضه می‌شود که بازرسی و نظارت با گشت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر گفت: بیش از ۷۰ تن گوشت مرغ روزانه با قیمت مصوب در استان در نظر گرفته شده است و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده تولید و عرضه مرغ تا اردیبهشت ماه از طریق مرغ‌داری‌های استان بوشهر افزایش می‌یابد.

محمدزاده با تاکید بر عرضه مواد غذایی بدون حضور فیزیکی در راستای مقابله با کرونا تصریح کرد: در فروش و خرید اینترنتی کالاها محدودیتی وجود ندارد و ارائه و عرضه مواد غذایی بدون نیاز به حضور فیزیکی از طریق فروش اینترنتی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۳ هزار تن اقلام کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به ویژه در ایام ماه مبارک ذخیره سازی شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

محمدزاده تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان تامین و نظارت بر کالاهای اساسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در این راستا طرح ویژه نظارتی با مشارکت دیگر دستگاه‌ها آغاز شده است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !