سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قاچاقچی خودروهای خارجی در بوشهر ۱۲۱میلیارد تومان جریمه شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به کشف ۳۵ دستگاه خودروی خارجی قاچاق در جزیره خارگ گفت: در این راستا متهم این محموله قاچاق به ۱۲۱.۹ میلیارد تومان جریمه نقدی و ضبط محموله محکوم شد.

آرشیو اخبار
۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید رضا جابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با گران‌فروشی، قاچاق و بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی در برابر کرونا اظهار داشت: در راستای مقابله با متخلفان در عرصه رعایت بهداشت در برابر کرونا تیم‌های تعزیرات حکومتی در نقاط مختلف استان بوشهر تشکیل شده و فعالیت می‌کند.

وی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یکی دیگر از مأموریت‌های تعزیرات حکومتی دانست و تاکید کرد: مقابله با قاچاق کالا که صدمات و خسارات متعددی به زیر ساخت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی وارد می‌کند از اولویت‌های دیگر اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به برخورد با تخلف تولید و عرضه گوشت مرغ افزود: در این عرصه همواره مرغداری‌ها، کشتارگاه‌های طیور و عرضه کنندگان گوشت مرغ مورد رصد و پایش قرار دارند و در این راستا ۱۶ واحد مرغداری متخلف در استان بوشهر به قطع سهمیه دولتی نهاده‌های دامی به مدت ۳ ماه محکوم شد.

جابری از کشف واردات خودرو خارجی به صورت غیرقانونی و قاچاق در آبراه خلیج‌فارس محدوده جزیره خارگ خبر داد و بیان کرد: شناور حامل ۳۵ دستگاه خودرو خارجی که به صورت غیرقانونی وارد آبراه سرزمینی استان بوشهر شده بود مورد رصد فرمانده مرزبانی استان بوشهر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شناور حامل ۳۵ دستگاه خودرو خارجی قاچاق درصدد تخلیه آن در بندر خارگ بود تصریح کرد: با تلاش مأموران مرزبانی بوشهر این محموله توقیف و پرونده تخلف آن تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به رسیدگی به پرونده قاچاق محموله خودرو خارجی یاد شده در تعزیرات حکومتی بوشهر گفت: با بررسی‌های انجام شده قاچاق ۳۵ دستگاه خودروی خارجی محرز شد و متهم این پرونده ضمن جریمه  نقدی به میزان ۱۲۱٫۹ میلیارد تومان، تمامی ۳۵ دستگاه خودرو خارجی ضبط شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !