سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تسهیل امور بنگاهها برای صیانت از نیروی کار اولویت سال جاری است

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره گشائی و تسهیل امور بنگاهها برای صیانت از نیروی کار، از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

آرشیو اخبار
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفری که به استان بوشهر داشت به همراه مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکتهای تولیدی صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.

یاوری در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در جمع مدیران شرکت‌ها، اظهار کرد: رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی و مانع زدائی از روند تولید و کارآفرینی و توجه جدی به رفع موانع از پیش پای تولیدکنندگان همواره مورد تاکید و توجه ویژه قرار گرفته است.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره گشائی و تسهیل امور بنگاهها برای صیانت از نیروی کار، از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیر شرکت در خصوص مشکل تسهیلات درخواستی این شرکت مواردی را عنوان کرد که در این زمینه یاوری، ارشادات لازم را بمنظور مساعدت و همکاری جهت رفع موانع پیش روی این شرکت بیان کرد.

شرکت جی لیان جی سال ۱۳۸۲ در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع احداث شد که امروز از بزرگترین تولیدکننده ورق‌های پلیمری در سطح خاورمیانه است.

در ادامه مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان بازدید کرد. این شرکت دانش بنیان با ۷۳ نفر نیروی تخصصی در حال فعالیت است. مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد که آزمایشگاه های مختلف در زمینه غذایی، میکروبی، آرایشی و بهداشتی، قطعات و لوازم خودرو و غیره دارد. فعالیت های این شرکت در سه بخش آزمایشگاهی، بازرسی، آموزش و مشاوره دسته بندی می شود.

در پایان نیز یاوری از شرکت نوین چاپ آریانا که در زمینه چاپ افست کاغذ، مقوا و جعبه فعالیت می کند بازدید کرد. این شرکت از سال ۹۳ فعالیت دارد و در حال حاضر ۷۴نفر نیرو انسانی دارد. که تولید پاکت و جعبه های مقوایی برندهای مطرح کشور در زمینه مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی را انجام می دهد.

 

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !