جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

درخواست فولاد توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تأیید نمی‌شود

درخواست باشگاه فولاد از AFC مبنی بر تغییر مکان برگزاری تقابل پلی‌آف با العین امارات پذیرفته نشد.

آرشیو اخبار
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد طی روزهای گذشته با انتشار بیانیه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، از اعطای میزبانی دیدار تیمش با تیم العین امارات به شهر ریاض اعتراض کرده بود. علت اعتراض آذری به شرایط ناپایدار سیاسی-امنیتی منطقه و بالاگرفتن شدت درگیری بین نیروهای یمنی و سعودی بازمی‌گشت.

آذری در این درخواست خود نوشت که در شرایط مشابه و زمان برگزاری بازی ذوب‌آهن و النصر عربستان، به دلیل برخورد موشک به بغداد، میزبانی آن دیدار از کربلا به امارات منتقل شد.

این اعتراض اما در حد پست اینستاگرامی و ادعا باقی نماند تا منصور قنبرزاده، سپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با تنظیم و ارسال نامه‌ای خطاب به داتو ویندزورجان، دبیرکل AFC نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد و خواستار تغییر شهر میزبان شود.

با این وجود رسانه‌های اماراتی از رد این درخواست خبر دادند. چند صفحه خبری اماراتی به نقل از منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر دادند که AFC با درخواست فولاد مخالفت کرده و این دیدار طبق قرار قبلی، در ریاض برگزار خواهد شد.
با این تفاسیر و بدون تغییر جدید، دیدار حساس فولاد و العین برای تعیین تیم چهارم گروه چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز ۲۱ فروردین و از ساعت ۲۰:۲۰ در استادیوم کینگ سعود ریاض برگزار خواهد شد.
....
انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !