جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده انتظامی استان بوشهر؛

اعمال منع تردد به تفریحگاه‌ها در ۱۳ فروردین توسط نیروهای های انتظامی

واعظی گفت: ۲۵۰ گشت پلیس در روز ۱۳ فروردین ماه ( روز طبیعت - ۱۳ بدر ) این استان را رصد می‌کنند.

آخرین اخبار
۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: پلیس در روز ۱۳ فروردین بر تردد خودروهای باری و موتور سیکلت‌هایی که مسافر سوار کنند نظارت و محدودیت‌های کرونایی نیز اعمال خواهد کرد.

واعظی افزود: در روز طبیعت منع تردد به تفریحگاه‌ها از جمله تفرجگاه‌هایی چون  پارک خائیز، لاور شرقی، جنگل عامری، چاهکوتاه و پارک منابع طبیعی اعمال می‌شود.
واعظی با بیان اینکه چهار شهرستان بوشهر ،گناوه ، دیلم و دشتستان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند، اضافه کرد:  ۲۵۰ گشت انتظامی، راهنمایی و رانندگی و پلیس راه برای نظارت براین شهرستان‌ها آماده باش هستند و مسیرهای منتهی بر نوار ساحلی را رصد می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر  عنوان کرد: اعمال محدودیت شبانه از ساعت ۲۲ تا ۴ بامداد نیز همچنان به قوت خود باقی است و در مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌ها تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود خودروهایی با پلاک غیربومی در نظر گرفته شده‌است.

وی افزود: این گونه خودروها در صورت مشاهده ۵۰۰ هزارتومان اعمال قانون می‌شوند و تردد خودروهای درون شهری نیز در ساعت ممنوع ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت.

وی گفت: تا کنون ۳۷ هزار و ۹۱۶ خودرو در تردد شبانه جریمه ۲۰۰ هزار تومانی و ۶ هزار و ۴۲۵ مورد تردد نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده‌اند.

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !