جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کارآفرین بوشهری در گفت و گو با سپاس؛

اشتغال ۱۰ جوان با ایجاد آرایشگاه تخصصی در بوشهر

مقدم گفت: تاکنون ۱۰ جوان دهه هفتاد در این آرایشگاه مشغول به فعالیت هستند و خدمات کاملا تخصصی برای شهروندان ویژه آقایان ارائه می‌کنند.

آخرین اخبار
۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهدی مقدم کارآفرین بوشهری در گفت و گو با خبرنگار سپاس، با اشاره به تخصص اشتغال اظهار کرد: از سال ۹۳ تصمیم گرفتم وارد بازار کسب و کار شوم که با حمایت نزدیکان در یک آرایشگاه کوچک جهت کار آموزی مشغول شدم.

مقدم گفت: بعداز یکسال با توجه به آسیب شناسی که توسط خودم در زمینه آرایشگاه مردانه انجام دادم، تخصصی فضایی را جهت کودکان در یکی از نقاط شهر بوشهر ایجاد کردم.

وی افزود: بعداز حدود دوسال فضای آرایشگاه را توسعه و در کنار آرایشگاه، یک شهربازی بسیار نقلی ایجاد کردیم که این اقدام، حرکت بسیار جدیدی در بوشهر و حتی جنوب کشور بود.

این آرایشگر مردانه تصریح کرد: بعداز تجهیز آرایشگاه تخصصی کودکان برخی از آرایشگاه‌ها فضایی جهت کودکان اختصاص دادند. من تصمیم گرفتم دوباره حرکت جدیدی را به حرفه آرایشگری در استان و شاید جنوب کشور ایجاد کنم.

وی ابراز کرد: فضای جدیدی با متراژ ۲۰۰ متر تهیه کردیم و تجهیزاتی شامل تخصصی کودکان، کراتین تراپی، احیا سازی انواع مو، پدیکور و مانیکور ویژه آقایان، بافت مو و دردلاک، فیشیال و مراقبت از پوست، آموزش هیرکات و می‌کاپ و ماساژ ویژه آقایان افتتاح کردیم.

مقدم خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۰ جوان دهه هفتاد در این آرایشگاه مشغول به فعالیت هستند و خدمات کاملا تخصصی برای شهروندان ویژه آقایان ارائه می‌کنند.

وی اذعان کرد: از ابتدای شروع کرونا در کشور تا کنون هفته‌ای یکبار همه خدمات جهت نیازمندان و افراد آسیب‌پذیر از کرونا، رایگان ارائه می‌شود.

مقدم گفت: طی یکسال گذشته در فصل‌های مختلف سال با حضور ۲۰ آرایشگر برادر و خواهر در قالب گروه‌ جهادی در مناطق محروم و کم برخوردار حضور پیدا کردیم و خدمات رایگان ارائه شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !