جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس مجمع نمایندگان بوشهر خبرداد؛

پیگیری تسهیلات احداث آب شیرین کن ۳۵۰۰۰ مترمکعبی توسط نماینده بوشهر/ افزایش تسهیلات قرض‌الحسنه به مدیران توسط بانک ملی

جمیری گفت: اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر برای بخشودگی سود دوران مشارکت و جرائم دیرکرد و اعطای تسهیلات برای احداث آب شیرین کن 35000 مترمکعبی بوشهر باید مورد بررسی قرار بگیرد.

آخرین اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در دیدار اخیر خود با مدیرعامل بانک ملی ایران، اظهار کرد: اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر برای بخشودگی سود دوران مشارکت و جرائم دیرکرد و اعطای تسهیلات برای احداث آب شیرین کن ۳۵۰۰۰ مترمکعبی بوشهر باید مورد بررسی قرار بگیرد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش عمده ای از آب شرب مورد نیاز استان بوشهر از استان های همجوار تأمین می شود و در فصل گرم سال، مردم با بحران آب و جیره بندی مواجه هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: برای جلوگیری از تنش های آبی و تأمین بخشی از آب مورد نیاز استان لازم است آبشیرین کن هایی با ظرفیت مناسب در سطح استان راه اندازی شود. به همین منظور شرکت مپنا از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جهت اخذ تسهیلات برای احداث آب شیرین کن با ظرفیت ۳۵۰۰۰ متر مکعب در شهر بوشهر به بانک ملی معرفی شده است.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: به دلیل اهمیت اجرای این پروژه در دیدار با مدیرعامل بانک ملی درخواست تسریع در اعطای تسهیلات به شرکت مپنا را پیگیری کردیم و مقرر شد برای پرداخت این تسهیلات اقدام فوری صورت گیرد.

وی ابراز کرد: تعدادی از اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر به دلیل مشکلاتی که برایشان ایجاد شده بود درخواست بخشودگی سود دوران مشارکت تسهیلات دریافتی و حداکثر بخشودگی جرائم تاخیر را داشتند که مدیرعامل بانک ملی دستور دادند در این زمینه حداکثر همکاری به عمل آید.

جمیری اذعان کرد: برای افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار مدیران استان از مبلغ ۲۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال و افزایش سهمیه وام های قرض الحسنه استان پیگیری انجام شده است و مدیرعامل بانک ملی برای اختصاص سهمیه ماهیانه به استان موافقت کردند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !