چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استاندار بوشهر:

ابر پروژه پتروشیمی در عسلویه افتتاح و آغاز به ساخت شد

گراوند گفت: پروژه واحد الفین مجتمع پتروشیمی کیان در عسلویه عملیات اجرایی آن آغاز شد که از جمله ابر پروژه‌ها در حوزه صنایع پتروشیمی است.

آرشیو اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر شب گذشته در آیین افتتاح واحد بازیابی اتان شرکت پتروپالایش کنگان به دستور رئیس جمهور، گفت: در سال جهش تولید در استان بوشهر پروژه‌های مهمی با حضور رئیس جمهور از طریق ارتباط تصویری افتتاح شد.

وی، با اشاره به افتتاح طرح‌ها در عرصه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، گردشگری و حوزه‌های درمانی در استان بوشهر، اظهار کرد: در سال جهش تولید طرح‌های مهمی اجرا و افتتاح شد که نقش مهمی در اشتغال، تولید و خدمات‌رسانی دارد.

استاندار بوشهر افزود: این پروژه مربوط به صندوق بازنشستگی صنعت نفت است که در سال ۱۳۹۴ عملیات اجرایی آن آغاز  و با سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلار به بهره‌برداری رسید.

گراوند با بیان اینکه این پروژه دارای بخش‌های دیگر در قالب طرح توسعه است، عنوان کرد: طراحی، ساخت، تجهیز و بهره‌برداری از این پروژه با توان متخصصان داخلی سبب افتخار ایران اسلامی است.

استاندار بوشهر ابراز کرد: افتتاح این پروژه‌های بزرگ صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی در شرایط سخت تحریمی نشان از موفقیت ایران اسلامی در برابر تحریم‌ها، توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان است. پروژه واحد الفین مجتمع پتروشیمی کیان که در عسلویه عملیات اجرایی آن آغاز شد که از جمله ابر پروژه‌ها در حوزه صنایع پتروشیمی است.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۲٫۵ میلیارد دلار در ساخت واحد الفین مجتمع پتروشیمی کیان در عسلویه، خاطر نشان کرد: امید می‌رود این پروژه براساس برنامه زمانبندی به بهره‌برداری برسد. افتتاح و آغاز ساخت این پروژه‌ها در سال جهش تولید نشان از تلاش همه متخصصان در عرصه‌های گوناگون در پاسخ به منویات مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !