جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مجامع شورای ائتلاف ‌در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود‌

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از تشکیل مجامع استانی و شهرستانی برای انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: ۴۰ درصد اعضای کانون‌های مجامع استانی و شهرستانی جوانان تشکیل می‌دهند.

آخرین اخبار
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

نورالدین قدیمی معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه نگاه جریان انقلاب اسلامی در عرصه رسانه‌ها اعتقادی و عمیق است اظهار داشت: رسانه چشم بینا و زبان گویای جریان انقلاب محسوب می‌شوند.

وی، شکل‌گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را از اواسط سال ۱۳۹۶ دانست و بیان کرد: در این راستا جلسات مختلف هم‌اندیشی و تقویت انسجام و اتحاد نیروها انجام گرفت.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: فعالیت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب محدود به انتخابات نبوده و در حال ایجاد ساختاری منسجم برای برهه‌های مختلف هستیم.

وی با اشاره به اهداف دشمن در انتخابات ۱۴۰۰ تصریح کرد: دشمنان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی نگاه جنگ دارد و صندوق‌های اخذ رای به عنوان خاکریزهای این جبهه محاسبه می‌شود.

قدیمی نقش مهم مردم در پیروزی و موفقیت‌های انقلاب در ۴۲ سال گذشته را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: هر جا نظام به موفقیت دست یافته نیروهای مردمی در صحنه بوده‌اند.

وی، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و نقش مهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی افزود: در این عرصه شورای ائتلاف، موفق عمل کرد که با تشکیل ۷۰۰ مجمع در کشور نیروهای انقلابی معرفی شدند و انتخاب ۲۳۰ نماینده انقلابی حاصل این فعالیت بود.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر ادامه همین مسیر در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: برای این مهم مجامع شهرستانی و استانی شکل گرفته و در هر شهرستان ۲ مجمع عمومی و منتخب پیش بینی شده است.

قدیمی اهداف تشکیل مجامع شورای ائتلاف را برای حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ دانست و با اشاره به سازماندهی نیروهای انقلابی در ۳۸ کانون تخصصی افزود: هدف‌گذاری مجمع هر شهرستان، سازماندهی یک‌هزار نفر نیروی انقلاب است که تا ۴۵۰ هزار نفر سازماندهی نیرو در مجامع شهرستان‌ها برای انتخابات ۱۴۰۰ پیش بینی شده است.

وی، از تعیین شاخص‌های نمایندگان شوراهای اسلامی شهرها خبر داد و بیان کرد: در این راستا کارگروه‌هایی در سطح شهرستان‌ها تشکیل می‌شود که دارای ۹ تا ۱۵ نفر عضو هستند.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: انتخابات شوراهای شهر برخلاف انتخابات مجلس و ریاست جمهوری سیاسی نیست بلکه به اجتماعی تبدیل شده است و در این زمینه شوراهای اسلامی به محلی برای خدمتگزاری به مردم تبدیل می‌شود.

قدیمی با بیان اینکه  ۴۰ درصد اعضای کانون‌های مجامع استانی و شهرستانی جوانان تشکیل می‌دهند تصریح کرد: یک سوم مجامع شهرستان‌ها و استان‌ها بانوان، یک سوم جوانان و یک سوم پیشکسوتان و در مجموع  ۴۰ درصد اعضای کانون‌های این مجامع جوانان تشکیل می‌دهند.

وی، با اشاره به نگاه جریان شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری ابراز کرد: نگاه شورا به انتخابات ریاست جمهوری تیمی و چند بعدی است تا یک دولت و تیم قوی تشکیل شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !