جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تسهیلات احداث آب شیرین کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر اعطا می‌شود

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیل در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اهمیت احداث آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر، در دیدار با مدیرعامل بانک ملی درخواست تسریع در اعطای تسهیلات به شرکت مپنا را پیگیری کردیم و مقرر شد برای پرداخت این تسهیلات اقدام فوری صورت گیرد.

آخرین اخبار
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیرعامل بانک ملی ایران اظهار داشت: در این نشست درخواست اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر برای بخشودگی سود دوران مشارکت و جرائم دیرکرد و اعطای تسهیلات برای احداث آب شیرین کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عمده‌ای از آب شرب مورد نیاز استان بوشهر از استان‌های همجوار تأمین می‌شود و در فصول گرم سال مردم با بحران آب و جیره بندی مواجه هستند.

جمیری افزود: برای جلوگیری از تنش‌های آبی و تأمین بخشی از آب مورد نیاز استان لازم است آبشیرین‌کن‌هایی با ظرفیت مناسب در سطح استان راه اندازی شود. به همین منظور شرکت مپنا از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جهت اخذ تسهیلات برای احداث آب شیرین کن با ظرفیت ۳۵ هزار متر مکعب در شهر بوشهر به بانک ملی معرفی شده است.

وی ابراز کرد: به دلیل اهمیت اجرای این پروژه در دیدار با مدیرعامل بانک ملی درخواست تسریع در اعطای تسهیلات به شرکت مپنا را پیگیری کردیم و مقرر شد برای پرداخت این تسهیلات اقدام فوری صورت گیرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی درخصوص مشکلات اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: تعدادی از اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر به دلیل مشکلاتی که برایشان ایجاد شده بود درخواست بخشودگی سود دوران مشارکت تسهیلات دریافتی و حداکثر بخشودگی جرائم تأخیر را داشتند که مدیرعامل بانک ملی دستور دادند در این زمینه حداکثر همکاری به عمل آید.

در این نشست برای افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار مدیران استان از مبلغ ۲۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال و افزایش سهمیه وام‌های قرض الحسنه استان پیگیری شد و مدیرعامل بانک ملی برای اختصاص سهمیه ماهیانه به استان موافقت کردند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !