جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۸۴ تذکر و سوال از اعضای دولت/ ۶۸ پیشنهاد برای بودجه ‏ارائه‬ شد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دو ماه گذشته ۷۹ سوال و ۱۰۵ تذکر نسبت به اعضای دولت داشته و ‬ ۶۸ پیشنهاد نیز برای بودجه ۱۴۰۰ ارائه کرده‌ام.

آخرین اخبار
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی به گزارش عملکرد دو ماه گذشته خود پرداخت و اظهار داشت: طی دو ماه گذشته ۷۹ سوال راجع به مسائلی ملی، استانی و شهرستانی از اعضای دولت پرسیدیم که بنده یا طراح آن سوال بوده‌ام و یا اینکه یکی از امضاءکنندگان آن بوده‌ام.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی به تشریح برخی از این سوالات پرداخت و بیان کرد: این سوالات ناظر به مشکلات و نیازهایی بوده که مردم ما با آن درگیر هستند و تلاش کردیم مسئولان را وادار به پاسخگویی و رفع مشکل کنیم.

رضایی اضافه کرد: طی این مدت ۱۰۵ تذکر را نیز به اعضای هیئت دولت از جمله رئیس جمهور، معاونین رئیس جمهور و همچنین وزرا ارائه کردیم.

وی از ارائه ۶۸ پیشنهاد با موضوع بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: این پیشنهادها در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و امیدواریم با اصلاحاتی که دولت انجام داده و اصلاحاتی که در مجلس در حال انجام است، یک بودجه مردمی مصوب و اجرا شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی دو ماه گذشته به همه بخش‌های شهرستان دشتستان سفر کردیم و در بازدید از شهرها و روستاها ضمن بررسی مشکلات و نیازها، دیدارهایی با مردم و مسئولان محلی در این مناطق داشتیم.

رضایی ادامه داد: همچنین دیدارهایی را با برخی از وزرا و رؤسای سازمان‌ها در سطح ملی داشتیم که مسائل مهم شهرستان از جمله بزرگراه‌ها، سد دالکی، بیمارستان‌های ۱۷ شهریور و شبانکاره، کارخانه سیمان، آثار باستانی و مناطق گردشگری شهرستان، طرح‌های سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات، مسائل آب و خرما و کشاورزی، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی، مسائل سرمایه گذاری، بودجه شهرستان و استان، پیگیری جبران خسارات سیل وحدتیه، مشکلات شهرداری‌ها، گرانی و کمبود کالاهای اساسی و سیمان، مشکلات تولیدکنندگان، راه‌های فرعی و… دنبال و پیگیری شد.

منبع: مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !