پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سخت‌گیری‌ها برای ورود خودروهای غیربومی به بوشهر افزایش می‌یابد

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: سخت‌گیری‌ها برای ورود خودروهای غیربومی به بوشهر افزایش می‌یابد و هیچ‌گونه مماشاتی با متخلفان نخواهیم داشت.

آخرین اخبار
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ جابر پاپری رئیس پلیس راه استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا، محدودیت‌های تردد در نقاط مختلف استان بوشهر اعمال شده است.

وی با اشاره به ممنوعیت ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرستان بوشهر از روز شنبه تا ظهر چهارشنبه در شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: در ورودی‌های شمالی، جنوبی و مرکز این استان نیز محدودیت‌ها از ظهر چهارشنبه تا پایان روز جمعه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه استان بوشهر از افزایش سخت‌گیری در اعمال ممنوعیت در ورود خودروهای شخصی غیر بومی به بوشهر خبر داد و اضافه کرد: مسافران خاطی برگردانده خواهند شد و اعمال قانون می‌شوند.

وی از کاهش چشمگیر حجم ورود خودروهای غیربومی به بوشهر از زمان اجرای این محدودیت‌ها خبر داد و اضافه کرد: نسبت به رانندگان خودروهای غیر بومی هیچ‌گونه مماشاتی نخواهیم داشت.

پاپری با بیان اینکه از اهالی دیگر استان‌ها می‌خواهیم که به استان بوشهر سفر نکنند ادامه داد: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا سه بامداد همچنان پابرجاست.

منبع: مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !