سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طرح توسعه و ارتقای زیرساخت‌های مخابرات کشور در برنامه ۵ساله اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از اجرای طرح توسعه و ارتقا زیرساخت‌های مخابرات در یک برنامه راهبردی ۵ ساله از سال ۱۴۰۰ خبر داد.

آخرین اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مجید سلطانی صبح امروز در نشست با استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های شبکه‌های ارتباطی اظهار داشت: طرح توسعه و ارتقای زیرساخت‌های مخابراتی در کنار توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار دارد.

وی از هدف‌گذاری طرح توسعه شبکه ارتباطی در برنامه ۵ ساله خبر داد و افزود: این طرح در قالب یک برنامه ۵ ساله راهبردی تدوین شده و از ابتدای سال ۱۴۰۰ اجرایی با اولویت‌بندی اجرایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه طرح توسعه شبکه ارتباطی در همه استان‌ها اجرا می‌شود تصریح کرد: برای اجرای کامل این طرح در کنار طراحی‌های انجام شده، کارشناسان مخابرات ایران به استان‌ها اعزام شدند و به شکل میدانی ظرفیت‌ها و مشکلات طرح بررسی کردند و اصلاح شد.

سلطانی با اعلام این که این طرح با اولویت‌بندی و خدمات بهتر به مردم تدوین شده است عنوان کرد: در کنار تمرکز بر اجرای این طرح، موضوع نوسازی تجهیزات فرسوده مخابراتی مورد توجه قرار دارد که البته به سبب هزینه بر و گران‌قیمت بودن این تجهیزات، می‌تواند زمان‌بر باشد.

مدیرعامل مخابرات ایران با اشاره به ثابت بودن تعرفه تلفن ثابت در طی بیش از یک دهه خاطر نشان کرد: در راستای خدمات بهینه، نیازمند تامین بخشی از منابع مورد نیاز از طریق افزایش تعرفه خدمات تلفن ثابت هستیم که به سیاستگذاران پیشنهاداتی کاربردی نیز ارائه شده و منتظر پاسخ هستیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !