یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دیدار گروه جهادی ایثارگران بدون مرز با خانواده شهدا در دشتستان

گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر در سالروز میلاد حضرت جواد الائمه(ع) با خانواده شهیدان صابرزاده و محمدنیا در دشتستان دیدار کردند.

آخرین اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

رضا علامی‌زاده مسئول گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر در گفتگو با سپاس اظهار کرد: در سالروز میلاد حضرت جواد الائمه(ع) و در ادامه سلسله دیدارهای گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در اقدامی مشترک با حضور مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری بوشهر با خانواده‌های شهیدان محمد و سلیمان صابرزاده در شهر برازجان و شهید عیسی محمدنیا در شهر دالکی، دیدار برگزار شد.

مسئول گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهرگفت: در این دیدار با اهداء لوح تقدیر و هدیه از رشادت، صبوری واستقامت خانواده این شهیدان والامقام تجلیل به‌عمل آمد.

علامی‌زاده تکریم خانواده معظم شهدا را یکی از وظایف همیشگی مسئولان نظام دانست و بیان کرد: حضور در منزل این عزیزان و شنیدن خاطرات رشادت‌های شهدا از زبان پدران و مادران آنان توفیقی الهی است.

وی افزود: خانواده این عزیزان ضمن ابراز خوشحالی از حضور مسئولان محلی، مسائل ومشکلاتی را مطرح که گروه جهادی ایثارگران بدون مرز ضمن تقبل بخشی از هزینه تعمیر منزل مادر شهید محمد نیا در شهر دالکی، مقرر شد سایر موارد مطرح شده به مسئولین ذی‌ربط منعکس وتا حصول نتیجه پیگیری لازم بعمل آید.

مسئول گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر بر استمرار راه پر افتخار شهدا تأکید و اشاره کرد: شهید محمدصابرزاده در سال۱۳۸۰در درگیری با اشرار مسلح در اطراف کرمان به فیض شهادت نائل شد و شهید سلیمان صابر زاده در سال ۱۳۸۱در درگیری با قاچاقچیان مسلح و حفاظت از مرزهای ایران اسلامی در بندر ریگ استان بوشهر به فیض شهادت رسید.

شهید عیسی محمدنیا نیز پس از ماه ها حضور در جبهه های حق علیه باطل در سال ۶۴ و در عملیات والفجر هشت روحش آسمانی و به همسنگران شهیدش پیوست.

علامی‌زاده خاطر نشان کرد: در این دیدارها علمداری فرزند شهید و نماینده مشاور استاندار، ریس بنیاد شهید و امور ایثارگران دشتستان، امام جمعه شهردالکی و مسئول کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !