جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر معرفی شدند

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان بوشهر از تعیین و معرفی اعضای هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خبر داد.

آخرین اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خلیل رضایی مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان بوشهر با بیان اینکه بر اساس اصل ۹۹ قانون اساسی، شورای نگهبان نظارت‌ بر انتخابات‌ مجلس‌ خبرگان‌ رهبری و ریاست‌ جمهوری، مجلس‌ شورای‌ اسلامی بر عهده‌ دارد اظهار داشت:  تنها نظارت و رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر عهده  این نهاد نیست.

وی از معرفی اعضا هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در این راستا حجت‌الاسلام حسین دشتی، حجت‌الاسلام عبدالکریم بحرینی، حسین حیدری، پرویز میرکی و خلیل رضایی به عنوان اعضای هیئت نظارت استان بوشهر در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ از سوی رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری معرفی و احکام آنان نیز صادر شد.

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان بوشهر با تأکید بر توجه به بی‌طرفی و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده اعضای هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان با بی‌طرفی کامل و رعایت همه جانبه قانون، برای صیانت از حق‌الناس بودن آرای مردم، وظیفه نظارتی خود را وفق مقررات انجام می‌دهد.

رضایی برپایی انتخاباتی پرشور، باشکوه و با حضور حداکثری را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: بر اساس فرمایشات مقام مقام معظم رهبری، ان‌شاالله ضمن هماهنگی و تعامل با سایر دست‌اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، قضایی، امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی، زمینه حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخاباتی وحدت آفرین، دشمن شکن و تراز انقلاب اسلامی فراهم شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !