شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ارسال سومین محوله امدادی بوشهر به زلزله زدگان سی سخت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از ارسال سومین محوله کمک‌های امدادی استان بوشهر به شهر زلزله زده سی سخت خبر داد.

آخرین اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از ارسال سومین محوله کمک‌های امدادی استان بوشهر به شهر زلزله زده سی سخت خبر داد و اظهار داشت: محموله اول شامل هزار بسته غذایی ۲۴ ساعته، محموله دوم شامل ۵۰۰ دست سرویس ظروف و محموله سوم شامل ۴۰۰ تخته چادر بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه در روزهای آتی نیز محموله‌های بیشتری ارسال خواهد شد گفت: جمعیت هلال احمر استان بوشهر آمادگی دارد تا در کنار محموله‌های امدادی کمک‌های مردمی خیرین و مردم نوع دوست استان را نیز به مناطق ارسال کنند.

وی با بیان اینکه افرادی که قصد ارسال وسایل و کمک را دارند از طریق جمعیت هلال احمر اقدام کنند گفت: همکاران مستقر ما در سی سخت پس از ارزیابی‌های دقیق و شناسایی نیازمندی‌های مردم زلزله زده اقلام مورد نیاز را در اختیار آنها قرار می‌دهند.

حاجیانی با اشاره به آماده باش کامل نیروهای ستادی و عملیاتی استان در اولین ساعات وقوع زلزله خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر استان بوشهر آمادگی دارد تا در صورت نیاز نیروهای عملیاتی و ستادی متخصص خود را نیز برای امدادرسانی به هموطنان عزیزمان در سی سخت اعزام کند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !