جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل مرکز درمانی عالیشهر/ عالیشهر جزء جدانشدنی شهرستان بوشهر است

جمیری گفت: با مذاکرات و پیگیری هایی که اخیراً با سازمان برنامه و بودجه انجام شده است، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه مرکز درمانی عالیشهر به تصویب رسید و به زودی در اختیار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان قرار خواهد گرفت.

آرشیو اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره بر لزوم توسعه و تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در مناطق کم برخوردار اظهار کرد: جمعیت عالیشهر و مناطق اطراف آن به حدود ۶۰ هزار نفر می‌رسد ولی زیرساخت‌های درمانی متناسب با این جمعیت در منطقه وجود ندارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی مرکز جامع درمانی عالیشهر، بخش عمده ای از مشکلات درمانی منطقه را مرتفع خواهد کرد و از حجم مراجعات مردم این شهر به مراکز درمانی مرکز استان کاسته می شود.

جمیری افزود: اولویت اول بنده در پیگیری برنامه ها و فعالیت های عمرانی، توسعه مراکز بهداشتی و درمانی در سطح حوزه انتخابیه است و به همین منظور مذاکرات و نشست های متعددی با وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.

وی بیان کرد: با مذاکرات و پیگیری هایی که اخیراً با سازمان برنامه و بودجه انجام شده است، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه مرکز درمانی عالیشهر به تصویب رسید و به زودی در اختیار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی مهمترین وظیفه ی کارگزاران دولت و وکلای ملت، خدمت صادقانه و گره گشایی از کار مردم است و زیربنای این اصل نیز حفظ وحدت و پرهیز از اختلاف افکنی و دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و نادرست است. اگر هدف ما خدمت به مردم باشد، باید بدون توجه به حدود و مرزهای جغرافیایی از همه ظرفیت ها و موقعیت‌هایی که در اختیارمان قرار داده شده برای خدمتگزاری و نوکری مردم استفاده کنیم.

جمیری با بیان اینکه مباحثی که این روزها درخصوص جدا شدن عالیشهر از شهرستان بوشهر نقل محافل شده، دل نگرانی و اعتراض شدید مردم را در پی داشته است، اضافه کرد: بنده ضمن دعوت همه مسئولین و نمایندگان محترم به حفظ وحدت و یکپارچگی و دوری از حاشیه پردازی و التهاب آفرینی در بین مردم، به چند نکته در این خصوص اشاره می کنم، نکته اول را برای اطمینان خاطر مردم شریف عالیشهر عرض می کنم، عالیشهر به هیچ عنوان از بوشهر جدا نخواهد شد، اظهارات صورت گرفته در خصوص جدا شدن عالیشهر هیچ پشتوانه منطقی و مستدلی ندارد.

وی اشاره کرد: افراد باید در اظهارنظرها درباره موضوعات مهمی مانند تقسیمات کشوری که روندها و چارچوب‌های قانونی خاص خود را دارد، حساسیت‌ها و قواعد را در نظر بگیرند تا خدای ناکرده شاهد بروز نگرانی‌های مردمی مانند آنچه در استان‌های مجاور رخ داد نباشیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس مذاکراتی که صورت گرفت موضوع جدا شدن عالیشهر از شهرستان بوشهر هم از نظر مسئولین استان و هم مسئولین وزارت کشور مردود است و به هیچ عنوان عملی نخواهد بود.

جمیری ادامه داد: خواسته مردم عالیشهر فصل الخطاب همه اظهارنظرها و مباحث مطرح شده در این روزهاست، به همه عزیزان توصیه میکنم در شرایطی که مردم برای تامین حداقل های زندگی شان دچار مشکل هستند، از پرداختن به حواشی بی حاصل دوری کنند و به خواسته های به حق مردم احترام بگذارند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !