یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۴میلیارد تومان تسهیلات نوسازی اتوبوس‌های شهری بوشهر پرداخت می‌شود

رئیس شورای بوشهر از اختصاص ۴میلیارد تومان بودجه برای نوسازی ۲۰دستگاه اتوبوس فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا تسهیلات بانکی با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای پرداخت می‌شود.

آخرین اخبار
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

داریوش پوربهی صبح امروز در بررسی ناوگان حمل و نقل بین شهری بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات مردم اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مردم توجه به خدمات شهری از جمله حمل و نقل و ناوگان تردد عمومی است.

وی با بیان اینکه نوسازی اتوبوس‌ ناوگان حمل و نقل شهری از اولویت‌ها است افزود: وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بوشهر مناسب نیست و نوسازی این ناوگان یکی از مطالبات مهم شورای شهر بوشهر در راستای تحقق خواسته‌های مردم است.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر تسریع در نوسازی ناوگان اتوبوسی حمل و نقل شهری بوشهر گفت: در همین مدت حضور در شورا اقداماتی در ساماندهی این وضعیت  صورت گرفته است.

پوربهی با اشاره به اختصاص ۴ میلیارد تومان برای نوسازی ناوگان اتوبوسی بوشهر تصریح کرد: در این راستا برای رفاه حال شهروندان با لایحه شهرداری برای عقد  تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان برنامه بودجه، صندوق کارآفرینی امید و شهرداری بوشهر برای دریافت ۴ میلیارد تومان  وام برای نوسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس مستهلک موافقت شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !