جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کشف ۷۲ دستگاه ماینر غیرمجاز در استان بوشهر

طی چهارمین مانور فراگیر کشف ماینرهای غیرمجاز (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) توسط شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، ۷۲ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در این استان کشف و جمع‌آوری شد.

آخرین اخبار
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، سرپرست این شرکت اظهار داشت: چهارمین اقدام فراگیر طرح جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و دستگاه‌های استخراج رمز ارز غیرمجاز، توسط ۵۲ اکیپ عملیاتی شناسایی برق‌های غیرمجاز در قالب طرح مذکور به انجام رسید.

صادق زنده‌بودی گفت: طرح جمع‌آوری و کشف برق و ماینر غیرمجاز بیشتر با هدف تأمین برق پایدار مشترکان خانگی و صنعتی اجرایی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به آغاز موج جدید سرما در کشور و به‌ویژه استان بوشهر از هم‌استانی‌های گرامی انتظار می‌رود همچون گذشته با مصرف بهینه انرژی، زمینه پایداری شبکه برق و گاز را فراهم کنند.

زنده‌بودی افزود: طرح جمع‌آوری برق و ماینرهای غیرمجاز در این استان همچنان ادامه دارد و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اشاره به اهداف مانور تعدیل روشنایی در استان بوشهر اظهار کرد: تعدیل روشنایی معابر، بلوارها و ورودی شهرها، خاموشی پارک‌ها و کشف برق‌های غیر مجاز مشهود و غیرمشهود خانگی از جمله اقدامات انجام شده در این مانور بود.

وی در پایان یادآور شد: از هم‌استانی‌های محترم انتظار می‌رود در صورت مشاهده هرگونه مصرف برق غیرمجاز و مشکوک، مراتب را از طریق شماره ۱۲۱ مرکز فوریت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و یا اپلیکیشن برق من گزارش کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !