جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با رویکرد دریا محور اجرا می‌شود

استاندار بوشهر از تدوبن طرح‌های جدیدی تولیدی، خدماتی و اشتغال‌زایی در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان خبر داد و گفت: اجرای این پروژه‌های با رویکرد دریا محور است.

آخرین اخبار
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با اشاره به تدوین برنامه‌ها و طرح‌های تولیدی، عمرانی و خدماتی ویژه سال آینده اظهار داشت: در عرصه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی طرح‌های مهمی برای سال آینده برنامه‌ریزی و تدوبن شده است که پیگیری این طرح‌ها ضروری است.

وی، با تاکید بر بارگذاری پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سامانه ویژه این پروژه‌ها گفت: سیاست اصلی این است که با کمک نظام بانکی و تخصیص اعتبارات لازم پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بر اساس برنامه تعیین شده اجرا، تکمیل و افتتاح شود.

استاندار بوشهر، توسعه این استان را دریامحور دانست و تاکید کرد: استفاده از سواحل و دریا در اجرای پروژه‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری مورد توجه ویژه قرار دارد.

گراوند تامین نیازهای سرمایه‌‌گذاری و زیرساخت‌ها در سواحل  را یک ضرورت دانست و بیان کرد: باید از این ظرفیت در حوزه اشتغال، تولید و سرمایه‌گذاری استفاده و نیاز پروژه‌های اقتصادی مقاومتی در حوزه آب، برق، گاز و راه تأمین شود.

وی، از تدوین طرح‌های جدیدی تولیدی، خدماتی و اشتغال‌زایی در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و افزود: این پروژه‌ها تنها در حوزه صنعت نیست بلکه در بخش‌های آبزی‌پروری، زیستی، انرژی، حمل و نقل دریایی، صنایع پشتیبانی است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !