جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۹۹ درصد بوشهری‌ها برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کردند

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: بیش از ۹۹ درصد از مشمولان دریافت کارت ملی هوشمند در استان بوشهر، ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

آخرین اخبار
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اسکندر پاسالار مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر اظهار داشت: کارت‌های ملی قدیمی قابلیت پذیرش در مراکز رسمی و ادارات را ندارند و افراد باید هرچه سریع‌تر برای دریافت کارت ملی خود اقدام کنند.

وی تعداد مشمولان دریافت کارت ملی هوشمند در استان بوشهر را ۷۷۵ هزار و ۱۲۹ نفر عنوان کرد و افزود: ۹۹.۵۲ درصد از این افراد یعنی ۷۷۱ هزار و ۳۸۴ نفر تاکنون درخواست خود را برای اخذ این کارت ثبت کرده‌اند.

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر دومین استان کشور در زمینه ثبت‌نام کارت ملی هوشمند است، افزود: برای ۸۳ درصد از افراد ثبت‌نام شده یعنی ۶۶۴ هزار و ۶۷ نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون پنج هزار و ۲۴۷ هزار نفر تاکنون برای دریافت کارت ملی ثبت‌نام نکرده‌اند ادامه داد: سه هزار و ۷۴۵ نفر از متقاضیان، کارت ملی خود را دریافت نکرده‌اند.

پاسالار از صدور کارت ملی برای همه متقاضیان تا ۱۰ ماه آینده خبر داد و بیان کرد: افرادی که کارت آنها صادر نشده برای دریافت خدمات می‌توانند از دفاتر پیشخوان رسید دریافت کنند.

منبع: مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !