یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۹۶۱شعبه اخذ رأی انتخابات در استان بوشهر ایجاد می‌شود

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از افزایش شعبه‌های اخذ رأی در انتخابات ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در این راستا ۹۶۱ شعبه اخذ رای با افزایش ۱۶.۶ درصدی نسبت به انتخابات گذشته پیش بینی شده است.

آخرین اخبار
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمدتقی ایرانی در جلسه ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه مهم‌ترین رخداد سال ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است اظهار داشت: برگزاری انتخاباتی قانونمند، ایمن، سالم، پرشور، رقابتی و حضور حداکثری مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: در این راستا احکام مسئولان کمیته‌های شش‌گانه این ستاد صادر و معرفی شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر برگزاری دوره آموزشی ویژه بخشداران و معاونان سیاسی فرمانداران را مورد تاکید قرار داد و با اشاره به ‌زمان ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شوراها بیان کرد: ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها ۲۰ اسفند امسال و  شوراهای اسلامی روستاها ۱۶ فروردین سال آینده  آغاز می‌شود.

ایرانی با اشاره به اینکه در سال ۹۶ برای انتخابات شوراها، ۸۴۲ صندوق اخذ رای در استان تعیین شد خاطر نشان کرد در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تعداد شعبه‌های صندوق اخذ رای برای انتخابات شوراها ۹۲۸  شعبه در نظر گرفته شده که  افزایش ۱۰٫۲۱ درصدی نشان می‌دهد.

وی با اشاره به ۸۳۶ شعبه اخذ رای استان بوشهر در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶، تصریح کرد: برای انتخابات ۱۴۰۰ این تعداد به ۹۶۱ شعبه اخذ رای با ۱۶٫۶ درصد افزایش می‌یابد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از تشکیل ۴۳۶ شورای اسلامی شهر و روستا در این استان خبر داد و بیان کرد: این تعداد شورا شامل ۴۰ شورای شهری با ۲۱۰ کرسی و ۳۹۶ شورای روستایی با ۱۲۸۰ کرسی خواهد بود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !