یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کشف حدود ۲ تن مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان بوشهر‌

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان در جنوب استان بوشهر گفت: با اقدامات شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) استان بوشهر حدود ۲ تن مواد مخدر در شهرستان کنگان کشف و ضبط شد.

آخرین اخبار
۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اکبر احمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان از کشف یک‌هزار و ۹۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ۲۴ ساعت گذشته، در شهرستان  کنگان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان افزود: با اقدامات شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان بوشهر و دستورات قضایی محموله‌ای به وزن یک‌هزار و ۳۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی بیان کرد: این محموله چندی پیش از طریق دریا توسط قایق‌های تندرو پس از بارگیری از جنوب هرمزگان به آبهای استان بوشهر در سواحل کنگان تخلیه و در کوههای اطراف شهرستان کنگان توسط قاچاقچیان به طرز ماهرانه‌ای در چند نقطه مخفی شده بود تا در فرصتی مناسب  برای توزیع به مناطق داخلی کشور منتقل شود از طریق پهپاد و کوادکوپتر این محموله کشف و ضبط شد.

احمدی با بیان اینکه در مرحله نخست یک‌هزار و ۳۴۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد ادامه داد: در مرحله دیگر این عملیات میزان ۶۵۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ۴ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !