جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در استان بوشهر کشف شد

۲۰ دستگاه ماینر غیرمجاز، استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۲.۸ میلیارد ریال در عملیات پلیسی در یکی از روستاهای استان بوشهر کشف شد.

آخرین اخبار
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ حسین خواجه رئیس پلیس شهرستان تنگستان با تاکید بر مقابله اخلال در امور برنامه‌ها و طرح‌های اقتصادی اظهار داشت: استفاده از دستگاه ماینر غیرمجاز، استخراج ارز دیجیتال خلاف قانون و جرم محسوب می‌شود.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان از تشدید مبارزه با قاچاق خبر داد و تاکید کرد: بر اساس اعلام دستگاه قضایی هرگونه استفاده از دستگاه‌های ماینر استخراج ارز دیجیتال با توجه به قاچاق بودن این دستگاه‌ها غیرمجاز است و برخورد با اینگونه فعالیت‌ها در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

فرمانده انتظامی تنگستان با اشاره به کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال فعال در یکی از روستاهای تنگستان خاطر نشان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی از فعالیت غیرمجاز یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای تنگستان با خبر شدند.

سرهنگ خواجه با اشاره به کشف ۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در روستای یاد شده تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به این مزرعه ماینر اعزام شدند و در بازرسی ۲۰ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق که به‌صورت غیرمجاز با برق شهری به‌کارگیری شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان با اشاره به این که یک‌نفر در این رابطه دستگیر شد بیان کرد: براساس برآورد کارشناسان، ارزش تقریبی دستگاه‌های کشف شده ۲٫۸ میلیارد ریال تخمین زده می‌شود.

رئیس پلیس تنگستان تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه دستگاه‌های مکشوفه تحویل مرجع قضائی تنگستان شد.

سرهنگ خواجه با اشاره به مشارکت مردم با پلیس برای تامین امنیت تاکید کرد: شهروندان در صورت اطلاع از نگه‌داری هرگونه کالای قاچاق، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران نیروی انتظامی اطلاع دهند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !