شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برخورد مرگبار موتورسیکلت با بلوار در بردخون

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: برخورد یک موتورسیکلت با بلوار در شهر بردخون دو کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

آخرین اخبار
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسین ناظمیان‌پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهارداشت: ساعت ۱۹ و ۴۱ دقیقه با تماس مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر مبنی بر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با بلوار در شهر بردخون روبروی اداره محیط زیست، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ این شهر به محل حادثه اعزام شد.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بیان کرد: در این حادثه یک موتورسیکلت با ۲ سرنشین که از اتباع افغانستانی بودند با برخورد به بلوار دچار ضربه به اندام‌های حیاتی شد.

وی اضافه کرد: متاسفانه در این حادثه یک نفر از سرنشینان که سنی حدود ۲۲ سال داشت به علت ضربه به سر و اندام‌های حیاتی در دم فوت کردند و سرنشین دیگر نیز پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط تیم اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اعزام شد.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر توضیح داد: وضعیت مصدوم اعزامی به بیمارستان که ۱۸ سال سن دارد وخیم گزارش شده است.

ناظمیان‌پور با تاکید بر رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی تاکید کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی نقش موثری در کاهش تصادفات دارد.

وی یادآور شد: شهرستان دیّر دارای ۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی دیّر، درود احمد، بردخون، آبدان و دوراهک می‌باشد که آماده ارائه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان است.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !