شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حضور پررنگ دهه نودی‌های بوشهر در حماسه‌ی بهمن ماه

بهمن ماه سال 1399 با تمام اتفاقات خوب و بد خود به نقطه پایان رسید و در این میان یکی از اتفاقات زیبایی که در بهمن امسال به وقوع پیوست حضور نونهالان و جوانه های ایران در حمایت از درخت انقلاب بود.

آخرین اخبار
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

امسال نیز مردم انقلابی ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند. مردم نشان دادند که برای حفظ انقلاب سر از پا نمی شناسند. کرونا که باشد اگر نتوانند از در وارد شوند از دیوار وارد می شوند.

براساس ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی امکان راهپیمایی همچون سال های گذشته وجود نداشت؛ ولی مردم باز هم به خیابان ها آمدند، این بار با خودرو و موتورسیکلت و دوچرخه، تا به جهانیان اثبات کنند که باز هم پای انقلاب خویش ایستاده اند و خواهند ایستاد.

یکی از اتفاقات جالب و جذاب ۲۲ بهمن امسال، حضور جوانه های انقلاب و نونهالان در این راهپیمایی بزرگ بود.

در ۲۲ بهمن امسال علی رغم شیوع کرونا و نگرانی هایی که می توانست مردم را از حضور در راهپیمایی باز بدارد شاهد راهپیمایی با شکوه خودرویی در سراسر کشور و استان بوشهر بودیم.

یکی از نکات جالب ۲۲ بهمن امسال حضور کودکان و نونهالان دهه ی نودی در این مراسم با شکوه بود. حضوری که به ما نشان می دهد آینده ی این انقلاب روشن خواهد بود و آینده سازان این سرزمین عَلَم انقلاب را همچون پرچم هایی که در ۲۲ بهمن در دست داشتند بر زمین نخواهند گذاشت.

مردم ایران با توجه به تمام سختی های موجود در کشور از جمله مشکلات اقتصادی و بیماری کرونا عشق به ایران را با حضور گسترده ی خود در رژه ی خودرویی ۲۲ بهمن نشان دادند.

این مردم شایسته ی داشتن مسئولانی هستتند که برای آن ها سر از پا نشناسند و خواب را بر خود حرام بدانند و شبانه روز برای آن ها کار کنند.

 

گزارش و عکاس : سیدحسین حسینی
انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !