چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با حضور رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛

دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر معرفی شد + تصاویر

با حضور آیت الله صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و استاندار بوشهر از خدمات سردار رزمجو تقدیر و حجت الاسلام بهروز بهروزی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر معرفی شد.

آرشیو اخبار
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این نشست، فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر را کمال آفرین و نجات بخش عنوان اظهار کرد: نهی از منکر بالی است که انسان‌ها بر آن می‌نشینند و از ظلمت‌ها نجات یافته و به نور می‌رسند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه خداوند متعال نخستین آمر به معروف و ناهی از منکر است، بیان کرد: زیباترین شکل تجلی، عشق، رحمت، کمال و نجات انسان، تحقق فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر تجلی این فعل و وصف خداست و این مقام بسیار بالایی است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه شاید هیچ فریضه‌ای بنیادی تر از امر به معروف و نهی از منکر نباشد، گفت: تمامی واجبات و محرمات، تقوا و زندگی انسان محصول امر به معروف و نهی از منکر است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در فضای ملی و استانی آثار و برکات زیادی داشته و کارهای خوبی انجام داده است ولی در این زمینه استان بوشهر تا رسیدن به جایگاه در خور و شایسته فاصله زیادی دارد.

در پایان این نشست، حجت‌الاسلام بهروز بهروزی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر معرفی و از زحمات سردار رزمجو دبیر سابق این ستاد در استان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !