یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دعوت مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی «س» به راهپیمایی خودرویی و مجازی ۲۲ بهمن

مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانة النبی «س» اهرم، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی از عموم مردم به ویژه اساتید و طلاب برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حفظ پروتکل های و دستورالعمل های بهداشتی به صورت مجازی و خودرویی دعوت کرد.

آرشیو اخبار
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سلیمه بابایی نیا مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی «س» اهرم، در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم به ویژه اساتید و طلاب برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حفظ پروتکل های و دستورالعمل های بهداشتی به صورت مجازی و خودرویی دعوت کرد.

« بسمه تعالی»

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پیروزی خون بر شمشیر و‌ نور بر ظلمت بود و دهه مبارک فجر تحقق شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی، که با رهبری بی نظیر امام راحل و حضور آحاد مردم اعم از روحانی، دانشجو، دانش آموز، پیر و جوان، زن و مرد اتفاق افتاد. گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهداست.

اینجانب در طلیعه چهل و دومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از آحاد مردم شریف ، مومن و انقلابی شهرستان تنگستان خصوصا اساتید و طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها شهر اهرم دعوت نموده که با حضور پر شور و‌ دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت العظمی امام خامنه ای« دامت برکاته» لبیک گفته و وحدت را به رخ دشمنان انقلاب و اسلام بکشند و با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان نمایند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۹

انتهای پیام //


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !