یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی:

مهمترین وظیفه امروز ما بعنوان سربازان ولایت تقویت نظام اسلامی است/ آمریکا قصد دارد در آستانه انتخابات نظام را تهدید کند

بومیان گفت: مهمترین وظیفه امروز ما بعنوان سربازان ولایت تقویت نظام اسلامی است. ملت ایران توانستند با هدایت امام (ره) و مقام معظم رهبری گام اول انقلاب اسلامی را بخوبی بردارند و دستاوردهای ارزشمندی هم بدست آورند.

آرشیو اخبار
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی در اجتماع اعضای قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله عج شهر جم، گفت: مهمترین وظیفه امروز ما بعنوان سربازان ولایت تقویت نظام اسلامی است. ملت ایران توانستند با هدایت امام (ره) و مقام معظم رهبری گام اول انقلاب اسلامی را بخوبی بردارند و دستاوردهای ارزشمندی هم بدست آورند.

وی تاکید کرد: کشور ما که در دوران ستمشاهی مستعمره آمریکا شده بود، امروز استکبار جهانی را به زانو درآورده و حتی مایه افتخار برخی ملت های آزادیخواه است.

قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: نظام اسلامی همواره در معرض تهدید دشمنان بوده و امروز نیز با شیوه های گوناگون تلاش می کنند به این نظام ضربه بزنند.

بومیان با اشاره به اوضاع آمریکا، گفت: د‌ولت جدید آمریکا مقابله با جمهوری اسلامی را با شیوه دیگری ادامه می دهد. دشمن در تلاش است در آستانه انتخابات نظام را تهدید کند.

وی افزود: حربه آنها کاهش حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ میباشد که ان شاءالله با مشارکت حداکثری مردم تیر آنها به سنگ خواهد خورد و این توطئه نیز خنثی خواهد شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !