چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تصادف زنجیره‌ای در گناوه بر اثر نشت گازوئیل

مسؤول اورژانس ۱۱۵ شهرستان گناوه اظهار داشت: نشت گازوئیل از یک دستگاه کامیون بنز در محور گناوه به بندر ریگ منجر به تصادف زنجیره‌ای و مصدوم شدن شش نفر شد.

آخرین اخبار
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 رضا شفیعی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان گناوه اظهار کرد: نشت گازوئیل از یک دستگاه کامیون بنز در محور گناوه به بندر ریگ منجر به تصادف زنجیره‌ای و مصدوم شدن شش نفر شد.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان گناوه گفت: با اعلام مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ مبنی بر تصادف زنجیره‌ای بعد از پلیس راه گناوه به واحد عملیات آن مرکز، بلافاصله کد آمبولانس شهری به محل حادثه اعزام شد.

شفیعی با بیان اینکه واحد عملیات اورژانس ۱۱۵ شهری در کمتر از ۹ دقیقه به محل حادثه رسیده است افزود:واحد عملیات اورژانس با سه مصدوم که دچار ضربه به ناحیه سر و یکی از آنها دچار اختلال هوشیاری شده مواجه شدند و سریعاً مداخلات درمانی لازم انجام شد و با بی‌حرکت سازی صحیح و اصولی به بیمارستان امیرالمومنین گناوه منتقل شدند.

وی بیان کرد: دو نفر از حادثه دیدگان اجازه انجام اقدامات درمانی را به پرسنل ۱۱۵ نداده و یک نفر از مصدومین توسط پرسنل ۱۱۵ در محل اقدامات درمانی لازم را دریافت کرده است.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان گناوه اضافه کرد: این حادثه جمعه شب در اثر نشت گازوئیل از کامیون بنز و ریختن بر روی جاده گناوه که منجر به تصادف زنجیره‌ای سه دستگاه کامیون بنز، ایسوزو و نیسان شد رخ داد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !