یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

افتتاح و کلنگ‌زنی ۵ پروژه بهداشت و درمان دیر در دهه فجر

آخرین اخبار
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد آخوندی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار کرد: پنج پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که شامل مرکز خدمات جامع سلامت بردخون ، پانسیون چهار واحدی پزشکان آبدان، پانسیون چهار واحدی پزشکان بردخون، پایگاه فویت‌های پزشکی ۱۱۵ دوراهک و پانسیون ۱۰ واحدی بیمارستان امام هادی (ع) دیر است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: مجموع اعتبار این پروژه‌ها ۱۳۲ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و نفت می‌باشد.

آخوندی افزود: از ابتدای امسال تاکنون هشت پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر راه‌اندازی، کلنگ‌زنی و تعمیر شده است.

وی بیان کرد: اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بردخون از جمله این پروژه‌ها است که با مساعدت و همکاری بسیار خوب خیّرین سلامت در مهر ماه امسال به بهره‌برداری رسید.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: مجتمع پارکینگ و بوستان همراه بیمار و ید بالگرد بیمارستان امام هادی(ع) دیر نیز با همکاری شهرداری بردستان و دیّر عملیات اجرایی آن آغاز شد.

آخوندی تصریح کرد: پروژه‌های مرکز دیالیز بیمارستان امام هادی(ع) دیر و خانه بهداشت الی نیز با همکاری خیرین نیک‌اندیش سلامت در حال اجرا هستند که ان‌شاالله سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !