پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۵۰۰ بسته معیشتی تبرکات فاطمی در استان بوشهر توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی با عنوان طرح «تبرکات فاطمی» در بین خانواده‌های نیازمند استان بوشهر خبر داد و گفت: اوقاف استان بوشهر تاکنون افزون بر ۳۰ هزار ۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کرده است.

آخرین اخبار
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در آیین توزیع یازدهمین مرحله کمک‌های مؤمنانه با عنوان تبرکات فاطمی با بیان اینکه این کمک‌های مؤمنانه به مناسبت دهه فاطمیه اجرا شده است اظهار داشت:  به سبب بیماری کووید ۱۹ و جلوگیری از اجرای برنامه‌های ایام فاطمیه، طرح توزیع بسته‌های معیشتی با عنوان تبرکات فاطمی به اجرا گذاشته شد.

اسماعیل‌پور افزود: در این راستا ۵۰۰ سبد معیشتی بین خانواده‌های نیازمند با عنوان طرح «تبرکات فاطمی» توزیع می‌شود.

وی، با بیان اینکه این بسته‌ها از محل نیت واقفان خیراندیش تأمین شده است گفت: برای هر کدام از این بسته‌های معیشتی ۳۵۰ هزار تومان هزینه شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر این بسته‌های معیشتی را شامل ۱۰ کیلوگرم برنج ایرانی، رب‌گوجه فرنگی، ماکارونی، سویا و  گوشت مرغ برای خانواده‌های نیازمند دانست و بیان کرد: در مجموع  برای تهیه  ۵۰۰ بسته معیشتی ۲ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

اسماعیل‌پور از توزیع بیش از ۳۰ هزار ۵۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونایی خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون کمک‌های نقدی و غیرنقدی شامل بسته‌های معیشتی و بهداشتی به ارزش ۷۲ میلیارد ریال از محل درآمد نیات واقفان استان بوشهر هزینه شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !