یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

موتور گل‌زنی قایدی از بازی با گل گهر سیرجان روشن شد

مهدی در بازی با تراکتور برای چهارمین مرتبه متوالی گلزنی کرد. موتور گل‌زنی قایدی مقابل گل گهر سیرجان روشن شد.

آخرین اخبار
۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهدی قایدی این روزها آماده‌ترین بازیکن استقلال و یکی از بهترین چهره‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود. مهاجم جوان استقلال که در صورت تداوم روند فوق حتماً می‌توان به حضور بیشتر او در ترکیب تیم ملی و رسیدن به تیم‌های اروپایی امیدوار بود. موتور گل‌زنی قایدی از بازی با گل گهر سیرجان روشن شد.

مهدی در بازی با تراکتور برای چهارمین مرتبه متوالی گلزنی کرد. موتور گل‌زنی قایدی مقابل گل گهر سیرجان روشن شد و پس از آن آلومینیوم اراک نیز طعم تلخ آمادگی این بازیکن را چشید. فرصت‌طلبی فوروارد آبی‌ها در آخرین لحظات جدال با پرسپولیس مانع از ناکامی شاگردان محمود فکری شد و سرانجام برابر تراکتور هم شاهد گل‌زنی این بازیکن بودیم تا تعداد دیدارهای متوالی که موفق به گشودن دروازه حریفان شده است، به عدد چهار برسد.

مهدی قایدی (زادهٔ ۱۴ آذر ۱۳۷۷) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.
قایدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.
پس‌از درخشش وی در لیگ یک، استقلال برای جذب وی دست به‌کار شدند و او در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست.

قایدی در بازی مقابل سپاهان در ۱۵ آذر ۱۳۹۶
وی نخستین بازی رسمی خود برای این تیم را در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ مقابل استقلال خوزستان انجام داد. وی در این بازی در دقیقه ۶۴ به‌جای امید نورافکن وارد زمین شد و با حرکات تکنیکی خود، نمایش درخشانی از خود نشان داد. از این رو هواداران استقلال به او لقب باشو کوچک را داده‌اند.

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !