پنج شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نصرالله شفیعی

مقاومت مردم در برابر برنامه‌های براندازی غرب‌گرایان

آرشیو اخبار
۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

انقلاب اسلامی با همهی شعارها و ایده‌های زیبایش به پیروزی رسید و چهل‌ودو سال است علیرغم همهی مشکلات با پایمردی مردم به حرکت خویش ادامه میدهد. در این میان مردم در برابر توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان خارجی مقاومت سرسختانه‌ای نشان داده‌اند. آن‌ها ثابت کرده‌اند انقلاب و نظامی را که با خون‌دل به دست آورده‌اند تحت هیچ شرایطی نخواهند گذاشت که با نقشه‌های شوم دشمنان به آن خدشه‌ای وارد شود و دوباره سایه ننگین رژیمی مزدور و وابسته را بر سر خود حس کنند.

از دشمنان بیش از این انتظاری نیست اما غرب‌زدگان داخلی که معمولاً نیز در حاکمیت حضور داشته‌اند دست‌کمی از بیگانگان در تلاش برای براندازی نداشته‌اند.

از فتنه‌های ۱۸ تیر ۱۳۷۸ تا فتنه ۱۳۸۸ که برنامه‌ای جز ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی با محتوای انقلابیاش نداشتند عملکرد نزدیک به هشت سال دولت روحانی که محصول حاکمیت غرب‌زدگان است نتیجه‌ای جز رفتارهای براندازانه از آن نمیتوانیم برداشت کنیم. قطعی آب و برق مکرر در برخی تابستان‌ها، غائله بنزین، افزایش رکود و بیکاری و تعطیلی ده‌ها مراکز تولیدی و اخراج هزاران کارگر، افزایش سرسام‌آور دلار، افزایش سرسام‌آور مسکن، افزایش سکه و طلا، سقوط بازار بورس و خسارت میلیاردی به اقشار مختلف مردم، خصوصیسازیهای بیرویه و رانتی، افزایش غیر منطقی و وحشتناک قیمت خودرو، ایجاد قحطیها و بحران‌های ساختگی مثل کمبود روغن در بازار، دپوی هزاران تن کالای اساسی در گمرک ها و عدم اجازه ورود این کالاها به بازار و ده‌ها مشکلات عدیده دیگر، همه را در راستای دعوت مردم به اعتراض و شورش برای ایجاد فضا در جهت زمینه‌سازی برای نفوذ تفکر غرب‌گرایی و برگشت دوباره آمریکا و احیای حاکمیت استعماری شیطان بزرگ بر ایران اسلامی و انقلابی باید تلقی کرد.

در موضوع بورس که بدترین روزهای خود را دارد سپری میکند همین توصیه روحانی کافی است تا به عمق توطئه جریان غرب‌گرا علیه ملت ایران پی ببریم. آقای روحانی در سال ۹۸ زمانی که واقعاً بورس پررونق بود رسماً مردم را به سرمایه‌گذاری در بورس تشویق کردند و گفتند: مردم بدانند سکه جای سرمایه‌گذاری نیست، دلار جای سرمایه‌گذاری نیست؛ اما بورس جای سرمایه‌گذاری است. مردم نیز دوباره اعتماد کردند و سرمایه‌های خود را بیش‌ازپیش وارد بورس کردند تا شاید بتوانند در این هجوم سهمگین مشکلات اقتصادی روزنهی امیدی برای نفس کشیدنشان پیدا کنند. دیری نپایید روشن شد که این وعده روحانی نیز همچون سایر وعده‌هایش سرابی بیش نیست.

اینک تا پایان دولت ناکارآمد و کاهل و سهل‌انگار و ضعیف و بیانگیزه چند ماهی بیش نمانده است. شاید غائله بورس آخرین حلقه توطئه این دولت علیه ملت ایران نباشد ولی ملت ایران خوب میدانند که حساب اصل نظام را از این کفایتیها باید جدا کنند. ملت اگر این وادادگیها را میبیند ولی در مقابل ایثار سردار دل‌ها سلیمانی و فرزندان رشیدش را نیز میبیند. ملت چاره‌ای جز صبر انقلابی در برابر این بیکفایتیها تا ظهور دولت جوان و انقلابی ندارد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !