پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دلنوشته محمد جواد خدری دانش آموز کلاس هشتم به سردار دلها

آخرین اخبار
۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

دلنوشته محمد جواد خدری دانش آموز کلاس هشتم شهر عالیشهر به سردار دلها که در ادامه می‌خوانیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام سردار دلها دلم برایت خیلی تنگ شده است ،یک سال از شهادت می گذرد، یک سالی که برای ما از قرن های بیشتر بود سالی سخت همراه با دلتنگی، با بغض های شبانه مردم ایران زمین.
سردار دلها

وقتی که بودی دنیا و همه چیز شاد بود ما با وجود تو احساس امنیت و آرامش می‌کردیم این احساس آرامش همه منطقه خاورمیانه را فرا گرفته بود امروز کشورهای منطقه امنیت خود را مدیون تو می دانند .تویی که نه تنها برای ما بلکه برای همه مسلمانان و همه دنیا سفیرامنیت بودی.
سردار دلها
دلم برای سخنرانی ها و حرفهای قشنگ تو تنگ شده است با اینکه یک نوجوان هستم و دفاع مقدس رالمس نکرده‌ام ولی رشادتهای رزمندگان و شما را از بزرگان شنیده ام.شنیده ام که یاران شما در کربلای ۴ با دست های بسته چگونه زنده به گور شدند،وشربت شهادت نوشیدند. شنیده ام که در عملیات ها و کارزار های دفاع مقدس برای پیش بند یا فاطمه(سلام الله علیها)از هم سبقت می گرفتند تااین پیشانی بند مقدس را بر پیشانی خود ببندند .
سردار دلها
اگر ما جنگ را ندیده ایم اما وصفش را زیاد شنیده ایم گرچه جنگ خانمان سوز است ،ولی دفاع مقدس ما تا ابد خواهد ماند زیرا ما ا از آن رزمندگان ایثار، شجاعت، مردانگی، ساده زیستی، عدالت و چیزهای خوب آموخته ایم.
سردار دلها
وقتی اون روز جمعه غمناک چشمان خود را باز کرده و از خواب بیدار شدم شنیدم که تو شهید شده ای دنیا رابرسرخود خراب شده دیدم انگار که بهترین کسان خود را از دست داده ام،لذا برای تو بسیار گریستم گریه من تنها به خاطر از دست دادن تو نبود، انچه مرا بیش از شهادت توبه گریه می‌انداخت ،مظلومیت تو بود چراباانکه تو گروه تروریستی بزرگ جهانی را که داعش نام داشت برای همیشه از صحنه روزگار محو کردی ولی باز هم عده‌ای عقده ای رفتن شما به سوریه و عراق را مسخره می‌کردن،که این درد از شهادت تو برای من ایرانی جانگدازتر بود، آخر برای من من کهیک نوجوان دهه ۹۰ هستم ،این سوال وجود دارد که چرا عده ای با اینکه ادعای وطن دوستی می کنند با شما که برای امنیت کشور جان خود را فدا می کنید اینگونه دشمنی می ورزند؟
و برای خوشحالی دشمنان با شما مخالفت می کنند. سردار دلها
ای کسی که امنیت و آرامش ما مدیون شما است ،وقتی که گریه های رهبر عزیزم را هنگام خواندن نماز میت بر شما میدیدم بسیار گریه کردم، برای رهبرم که عمار های خود را یکی یکی از دست می دهد و مثل مولای خودش امام علی علیه السلام تنها شده است .ولی سردار دلها
شهادت تو دنیا را تکان داده است همه دنیا بیدار شده است اگرچه در کشور ما هنوز هم عده ایخود را به خواب زده اند وهنوز هم باشما دشمنی می ورزند،ولی دنیای بعد از تو دنیای دیگری شده است ،وهمه بیدار شده اندوقدردان کاربزرگ تو که ازبین بردن این گروه تروریستی بود،هستند.
سردار دلها
درپایان می خواهم با تو عهد و پیمان می بندم تا مانند یک سرباز در رکاب رهبرم باشم و از آرمانهای تو دفاع کنم و به همه بگومن هم یک قاسم سلیمانی هستم ومدافع حریم ولایت.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !