پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جزئیات سرمایه‌گذاری ۲۱هزار میلیارد تومانی در صنعت استان بوشهر اعلام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به توسعه طرح‌های صنعتی گفت: با صدور ۵۸۹فقره جواز تاسیس صنعتی ۲۱هزار و ۲۱۱میلیارد تومان در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود.

آخرین اخبار
۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سیدحسین حسینی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های صنعتی و تولیدی استان بوشهر با اشاره به صدور ۱۶۵ فقره جواز تاسیس صنعتی در ۹ ماهه امسال اظهار داشت: این میزان جواز صادر شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد ۴۰ درصد، پیش‌بینی سرمایه ۱۱۰ درصد و اشتغال ۱۰۵ درصد رشد دارد.

وی با بیان اینکه با صدور این میزان جواز تاسیس، برای ساخت این واحدهای تولیدی یک‌هزار و ۷۶۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود گفت: در این راستا ۵ هزار فرصت شغلی در اجرای ۱۶۵ واحد صنعتی در استان بوشهر فراهم می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از پیشرفت بالای ۶۰ درصدی ۱۳ درصد پروژه‌های صنعتی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تا پایان آذرماه ۵۸۹ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار و ۲۱۱ میلیارد تومان و اشتغال ۲۰ هزار نفر در استان بوشهر صادر شده که بیش از ۱۳ درصد این پروژه‌ها دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد است.

حسینی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای اقدامات جهش تولید عنوان کرد: اعطای تسهیلات برای تکمیل طرح‌های صنعتی با بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مناطق محروم و کم برخوردار در استان از جمله اولویت‌های مهم این سازمان می‌باشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !