پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تلاش مجلس برای تامین و تصویب بودجه پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه 1400 تلاش می‌شود بودجه پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر برای حل مشکلات این پروژه‌ها تامین و تصویب شود.

آخرین اخبار
۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

فریدون عباسی شامگاه جمعه در نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس با امام جمعه بوشهربا اشاره به سفر دو روزه اعضای این کمیسیون و بازدید از پایانه صادراتی خارگ، میدان نفتی فروزان، نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: در سفر بعدی اعضای کمیسیون انرژی مجلس از ظرفیت‌های  منطقه پارس جنوبی بازدید می‌کنند.

 رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف این سفر گفت: بررسی و آشنایی با مشکلات صنایع، ارتباط با مردم پیرامون ظرفیت‌های مرتبط با کمیسیون انرژی مجلس  از اهداف این سفرها است.

وی با بیان اینکه وزیر نفت از برنامه‌های کمیسیون انرژی مجلس راضی است گفت:  تلاش می‌شود تا پایان عمر دولت با تعامل و همکاری، مشکلات اقتصادی جامعه بررسی و راهکارهای لازم برای رفع آن ارائه شود.

عباسی از تشکیل کمیته‌های تخصصی در کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: کمیته‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، هسته‌ای، برق، آب و دیگر انرژی‌ها در کمیسیون انرژی مجلس تشکیل شده و به عنوان اتاق فکر نمایندگان است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی آمادگی هرگونه همکاری با مسؤولان و مردم استان بوشهر برای تحقق مطالبات آنها دارد را ابراز داشت: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تلاش می‌شود بودجه پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر برای حل مشکلات این پروژه‌ها تامین و تصویب شود.

وی ادامه داد: در کمیسیون انرژی مجلس مرزبندی بین دولت و مجلس وجود ندارد و در لایحه بودجه ۱۴۰۰ نقطه نظرات مسؤولان بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی که به نفع کشور رقم بخورد مورد توجه قرار می‌گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !