پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

گلایه‌مندی امام جمعه بوشهر از گرانی کالاها و اجناس ضروری

آیت‌الله صفایی بوشهری گفت: گرانی‌های کاذب و غیرحقیقی و کمبود برخی کالا‌ها در این شرایط سخت و اضطراب‌زا  سبب گلایه‌مندی شدید مردم شده که از مسئولان تقاضا می‌شود این گرانی‌های کاذب را مدیریت و کنترل کنند.

آخرین اخبار
۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در نخستین نماز جمعه سال ۹۹ شهر بوشهر که با رعایت دستورالعمل‌های بهدشتی برگزار شد با قدردانی از مدیریت جامعه در شرایط سخت داخلی و خارجی با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد: در این شرایط سخت، مدیریت الهی، با بصیرت و اقتدار مقام معظم رهبری، مایه پیشرفت در همه عرصه‌ها و صیانت نظام اسلامی و عزت مسلمانان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از تلاش‌های انجام شده برای مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: خدمات کادر درمانی، پزشکی، پرستاری، گروه‌های جهادی، نهاد‌های انقلابی، قشر‌های مختلف مردم و خیران قابل تحسین و ستایش است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تأکید بر ادامه فعالیت‌ها برای مقابله با کرونا و خدمات‌رسانی به نیازمندان و آسیب دیدگان جامعه گفت: خدمت به مردم نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه در این شرایط کرونایی کاری الهی است که باید کمک‌ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به گرانی کالا‌ها و اجناس ضروری در بازار و گلایه‌مندی مردم گفت: گرانی‌های کاذب و غیرحقیقی و کمبود برخی کالا‌ها در این شرایط سخت و اضطراب‌زا  سبب گلایه‌مندی شدید مردم شده که از مسئولان تقاضا می‌شود این گرانی‌های کاذب را مدیریت و کنترل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، گرانی‌های کالا‌ها را به سبب سوء برنامه‌ریزی، نبود نظارت و نداشتن مدیریت کارآمد دانست و تأکید کرد: مسئولان باید هرچه زودتر گرانی کالا‌ها را کنترل و این  مشکل را حل کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری عنوان کرد: در این شرایط سخت که مردم با آن مقابله می‌کنند نباید علاوه بر این سختی‌ها مشکلاتی هم از سوی برخی‌ها ایجاد و سبب سخت‌تر شدن زندگی مردم شود.

وی رعایت دستورالعمل بهداشتی برای مقابله با کرونا را ضروری دانست و افزود: تقاضا می‌شود مردم با تمام وجود دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و بهبود وضعیت کنونی باعث عادی‌انگاری نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به تصمیم آموزش و پرورش به بازگشایی برخی مدارس از اول بهمن ماه تاکید کرد: بازگشایی مدارس در این شرایط، نمونه عادی‌انگاری در برابر کرونا است که به دانش آموزان و جامعه آسیب وارد می‌کند، بنابراین از وزیر آموزش و پرورش درخواست می‌شود در بازگشایی مدارس از اول بهمن‌ماه تجدید نظر کند و تحصیل به مانند گذشته از طریق فضای مجازی دنبال شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با بیان اینکه بیماری کرونا مدیریت شده و جلوگیری از شیوع آن ضروری است تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش با  تحصیل حضوری دانش آموزان برخی مدارس، این مسیر صحیح مقابله با کرونا را نشکند تا بیماری دوباره اوج نگیرد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !