پنج شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کشف زمین خواری ۶ میلیارد ریالی در کنگان/ متهم دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش6 میلیارد ریال در شهرستان کنگان خبر داد.

آخرین اخبار
۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ رهام رضایی فرمانده انتظامی شهرستان کنگان اظهار کرد: در پی گزارشات دریافتی و انجام تحقیقات میدانی و پلیسی مبنی بر اینکه شخصی ۲۳۸ متر مربع از اراضی ملی را در سال۱۳۹۶ متصرف و به شخص ثالثی به فروش رسانده است در همین راستا موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان افزود: با رصد اطلاعاتی و تحقیقات میدانی بررسی لازم انجام شد و پس از جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد که موضوع صحت داشته و فرد مورد نظر اقدام به تصرف و فروش ۲۳۸ متر مربع از اراضی ملی متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن کرده است.

وی با بیان اینکه پس از تکمیل تحقیقات، متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه ارزش زمین تصرف شده ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ رضایی همچنین  از توقیف خودرو پژو حامل کالای قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محور مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه پژو ۴۰۵ به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیف شده ۱۰۰ هندزفری و ۲۳ هزار کاور و محافظ صفحه نمایش موبایل فاقد مدارک گمرکی کشف، که برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

وی با اشاره به دستگیری یک متهم در این راستا، اظهار داشت: وی به همراه پرونده متشکله به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: فارس

  انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !