پنج شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

خیران به هلال احمر در کمک‌رسانی به آسیب دیدگان کرونایی ۱۷۰ میلیارد تومان کمک کردند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:خیران ۱۷۰ میلیارد تومان برای خدمات‌رسانی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا در استان‌ها به جمعیت هلال احمر کمک کرده‌اند.

آخرین اخبار
۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در نشست با فرماندار و مسئولان شهرستان جم با قدردانی از مشارکت مردم در بحران‌های مختلف در رسیدگی به آسیب دیدگان اظهار داشت:در بحران‌های مختلف اگر کمک و مشارکت مردم نباشد نمی‌توان از آنها گذر کرد و در این راستا همکاری نیروهای داوطلب ستودنی است.

وی با  اینکه در پیک نخست کرونا اقلام بهداشتی به سختی قابل تهیه بود گفت: داوطلبان در سراسر کشور در تامین اقلام بهداشتی، ارائه خدمت و کمک به کادر درمانی خدمات ویژه‌ای ارائه کردند.

نصیری از اجرای طرح نذر آب خبر دادو تصریح کرد: در طرح ملی نذر آب استقبال و میزان مشارکت مردم استان بوشهر مثال زدنی و شگفت انگیز بود و ما قدردان زحمات و مشارکت مردم استان بوشهر هستیم.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه خیران بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان به آسیب دیدگان کرونایی کمک کردند افزود: خیران در ۱۰ ماه امسال بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان برای کمک‌رسانی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا  در استان‌ها به جمعیت هلال احمر پرداخت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه فردا در استان بوشهر بسته‌های معیشتی ویژه اقشار آسیب پذیر توزیع می‌شود افزود: خیران بزرگ‌ترین سرمایه هلال احمر هستند  و در این راستا  مردم خیر و نیکوکار در ایام کرونا خدمات گوناگونی به جامعه هدف ارائه کرده است.

فرماندار جم هم با بیان اینکه این شهرستان یکی از دورترین شهرستانها به مرکز استان است گفت: جم دومین محور پرتردد استان بوشهر و همچنین از شهرهای کوهستانی این استان است.

سیدمحمد حسینی تاکید کرد: تامین خودروهای مورد نیاز با توجه به وضعیت کوهستانی شهرستان ضرورت دارد و پراکندگی روستا می‌تواند در صورت نبود خودروهای با این قابلیت از معضلات در حوادث باشد.

وی با بیان اینکه سوله امدادی در شهرستان جم مورد بهره برداری قرار گرفت گفت: این پروژه با اعتبارات استانی و شهرستانی تکمیل و افتتاح شد که انتظار می‌رود وسایل و سیستم اطفا حریق آن هرچه زودتر تامین شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !