جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

درخشان چون نگین،مانا چون خلیج فارس

آخرین اخبار
۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

جزیره خارگ یا همان دُر یتیم خلیج فارس، جزیره ای مرجانی و بسیار زیبا که توسط خلیج نیلگون همیشه فارس چو نگینی در برگرفته شده است.

مردمانش از جنس انسانیت، شهادت و استقامت هستند. این تعاریف را در هشت سال جنگ دفاع مقدس در کنار سازمانها و ارگانهای نظامی و اقتصادی نشان دادند بطوری‌که با وجود بمباران خارگ به تعداد روزهای جنگ و برداشتن زخمها ی عمیق هیچگاه مردمانش سنگر را ترک نکردند و ٣٠٠٠ روز صادرات نفت را با اهداء خون خود ارائه دادند و اجازه ندادند صادرات نفت حتی برای لحظه ای قطع شود.

ثابت کردند که استحقاق این را دارند که در تاریخ و تقویم این مرز و بوم ثبت شوند.

این کار مهم با عنایت خداوند بزرگ و تلاشهای ارزنده امام جمعه محترم جزیره خارگ حجت الاسلام والمسلمین کمالی و امام جمعه اهل سنت حاج اقا مژده و حاج اقا کنعانی و تلاشهای سایر مسئولین و معتمدین و جوانان فرهیخته جزیره به ثمر نشست و روز ١۵ دی ١٣٩٩ در تقویم به عنوان روز ملی جزیره خارگ نامگذاری شد.

همزمانی این نامگذاری با شهادت سردار شهید عباس رنجبر وسردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مقدس می شماریم و انتظار داریم که مسئولین توجه ویژه ای به معضلات این جزیره از قبیل کمبود تجهیزات پزشکی، کارت تردد، طرح جامع و مشکلات اموزش و پرورش داشته باشند.

به جهت قدردانی از این مردم سخت کوش، مقاوم و مقید به نظام جمهوری اسلامی و خاک میهنشان به مشکلات انها بیشتر توجه کرده و در حل معضلات کوشا باشند.

در پایان جا دارد این اتفاق میمون را به محضر مردم شریف و فهیم جزیره ایثار و مقاومت تبریک و تهنیت عرض کنم .یا حق .

به امید دیدن جزیره ای شاد و سبز.

فرزانه علاسوند روانشناس و مشاور خانواده از جزیره خارگ

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !