جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیازمند فعالیت هوشمندانه در عرصه فرهنگ است

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری گفت: تحقق هدف نهایی گام دوم انقلاب که ایجاد تمدن اسلامی است نیازمند برنامه‌ریزی و فعالیت هوشمندانه در عرصه فرهنگ است.

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر صبح امروز در نشست با تشکل‌های شاخص استان بوشهر اظهار کرد: ابعاد شخصیت‌هایی نظیر شهید سلیمانی، به عنوان الگویی موفق از نسل انقلابی باید بیش از پیش معرفی شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تأکید بر نقش پیش‌ران و مهم تشکل‌های شاخص در نشر و گسترش فرهنگ انقلابی در جامعه گفت: الگوی مسجد محور در اوایل انقلاب، یکی از نمونه‌های موفق در تربیت نسل کارآمد انقلابی بود.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری بر لزوم حرکت در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تأکید کرد و افزود: برای تحقق هدف نهایی گام دوم انقلاب که ایجاد تمدن اسلامی است نیازمند برنامه‌ریزی و فعالیت هوشمندانه در عرصه فرهنگ هستیم.

وی بیان کرد: شکل‌گیری تمدن اسلامی موضوع داخلی یک کشور نیست و در تعامل با سایر کشورهای منطقه شکل می‌گیرد؛ بنابراین برای تمدن‌سازی باید با حساسیت و حرارت بالا به ساختن تمدن اسلامی در برابر تمدن غرب اقدام کنیم و در این مسیر تشکل‌های شاخص، نقش مهمی در تولید الگوی قابل تکثیر در دیگر کشورهای منطقه ایفا می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر اشاره کرد: الگوی انقلابی مسجد محور برای تربیت نسلی با این رویکرد کفایت می‌کند و برای رسیدن به این مهم علاوه بر دانش مدیریت فرهنگی به تجربه‌نگاری دقیق و عالمانه نیاز داریم.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری ادامه داد: با استفاده از ظرفیت‌های ارزشمندی همچون شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می‌شود الگوهایی بسازیم که برای ساختن تمدن اسلامی پیش‌قدم باشند.

در این نشست مسئولان تشکل‌های شاخص استان به بیان دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های خود پیرامون کاهش آسیب‌های جامعه و ارائه راهکارهایی برای تقویت مفاهیم انقلابی و اسلامی در تربیت مسجدی و ارتقا اثرگذاری کانون‌ها پرداختند.

انتهای پیام//

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !