جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فایزر را فریز کنید

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

از ابتدای انقلاب و شکل گیری این شجره طیبه، جریانی با عقبه ی فکری خاص و مشخص، به مخالفت با ولایت فقیه این رکن رکین و اصل اصیل پرداخته و در صحنه های مختلف به تقابل با ولایت برخواسته، گرچه در بسیاری از صحنه ها تیرشان به سنگ خورده و از میادین، ناکام و سرافکنده بیرون آمده اند ولی بر اساس دکترین و مانیفست حضرت روح الله، این عدم همراهی، آسیب و خسارت هایی را به کشور وارد کرده است.

در جریان بیماری کوید ۱۹ و ویروس کرونا، ناهمخوانی با ولی از جانب عده ای به وضوح مشاهده می شود که تصمیم داشته واکسن را از کشورهایی وارد کنند که از قضا کارنامه ای سیاه در این امتحان داشته، رکورد دار تلفات هستند. تو گویی آنها منفعت خود را بر سلامت مردم ترجیح می دهند، دانسته یا ندانسته.

در اینجا باید حضرات چند سوال را پاسخ دهند. اول اینکه: اگر این واکسن، در بهبود افراد موثر بوده، چرا نشانه و علائمی، در سطح کشورهای تولید کننده، دیده نمی شود؟

سوال دوم: کدام عقل سلیم، این موضوع را می پذیرد، کشوری که دارویِ مورد نیاز نوزادان ایرانی را تحریم کرده، چرا دلسوز همین مردم شده و این واکسن کم یاب را به آنها عرضه می کند؟

سوال دیگر اینکه: مگر سطح دشمنی و تقابلشان با ایران کمتر شده که در قضیه ی سلامت ملت باید به آنها اعتماد کنیم؟ و دهها پرسش دیگر.

نتیجه اینکه، طبق فرمایش رهبر حکیم انقلاب، ورود واکسن فایزر از آمریکا، انگلیس و حتی فرانسه ممنوع بوده و اگر متولیان امر، سفارشی برای این داروی مشکوک داشته، آن درخواست را فریز، ضمن نگاه و اعتماد به توانمندی‌های پزشکی در داخل، نیازمندی ها را از کشورهای خوش سابقه و متعهد تامین نمایند.

ولا ترکنوا الی الذین ظلموا. به کسی که ظالم است، اعتماد نکنید. هود ۱۱۳

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !