سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ادامه ی درخشش ستاره ی بوشهری پورتو؛

طارمی بهترین بازیکن پورتو + فیلم

مهدی طارمی ستاره‌ی تیم پروتو در جریان بازی مقابل فامالیکائو عملکرد عالی از خود به جای گذاشت و با زدن دو گل و گرفتن یک پنالتی بهترین بازیکن این بازی لقب گرفت.

آخرین اخبار
۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ایستگاه قطار بازی های لیگ برتر پرتغال به هفته ی یازدهم رسید و پورتو بامداد امروز به وقت ایران به دیدار تیم فوتبال فامالیکائو رفت.
طارمی که در بازی های اخیر تیمش در ترکیب ثابت قرار گرفته بود در این بازی نیز در جمع یازده بازیکن اصلی در ترکیب تیمش قرار داشت.

پورتو با هنرمندی ستاره‌ی بوشهری، این بازی را به نفع خود به پایان رساند. این تیم بازی را با قدرت آغاز کرد و بعد از چند حمله بلاخره در یک حرکت رو به جلو، طارمی پاس در عرض هم‌تیمی خود را با یک شوت دقیق  تبدیل به گل کرد و قفل دروازه ی حریف را در دقیقه ی ۱۳ باز کرد.

 

 

درخشش بازیکن بوشهری تیم پورتو به همینجا ختم نشد و در دقیقه‌‌ی ۳۰ بازی با شگردی که در آن استاد هست یک پنالتی برای تیمش گرفت تا نتیجه ی بازی که مساوی شده بود را بار دیگر به نفع پورتو تغییر دهد.

 

 

مهدی طارمی در ادامه بازی خوب خود را با زدن گل دوم خودش و گل چهارم تیمش کامل کرد تا جای پای خود را در ترکیب ثابت تیم پروتو محکم تر کند. پس این بازی مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد تا درخشش طارمی در ترکیب پورتو تداوم پیدا کند و آماده‌ی بازی مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا شود. این بازی با نتیجه ۴ به ۱ به نفع تیم پورتو به پایان رسید.

 

در پورتو احساس خوبی دارم

بازیکن بوشهری تیم پورتو پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین گفت: احساس خوبی دارم. من از هم تیمی هایم برای کمک به من در رسیدن به این دو گل تشکر می کنم. من به زمان کمی نیاز داشتم تا به آن عادت کنم، اشکالی ندارد، اما اکنون من به آن عادت کرده ام و همه چیز خوب است. طارمی پس از این دیدار  ضمن تشکر از سایر هم‌تیمی های خود عنوان کرد: زدن ۲ گل در این مسابقه برای من حس خوبی داشت باید از دیگر اعضای تیم تشکر کنم که به من کمک کردند تا این گل‌ها به ثمر برسد. در ابتدای ورودم به این تیم نیاز به هماهنگی داشتم و در دنیای حرفه‌ای فوتبال این یک واقعیت است.

وی با بیان اینکه دوره سازگاری من در پورتو پایان یافته و اکنون احساس خوبی دارم افزود: شرایطم در تیم فوتبال پورتو بسیار مطلوب‌تر از تیم ریوآوه است زیرا در این تیم بسیار بیشتر از تیم سابقم فرصت گلزنی دارم. تیم پورتو تیم بزرگی است.

مهدی طارمی یک هنرمند است


پس از این بازی سایت پرتغالی DN به مهدی طارمی لقب هنرمند را داد و درباره ی مهاجم بوشهری تیم پورتو نوشت: مهدی طارمی یک هنرمند واقعی است و با سایر بازیکنان پورتو هماهنگی بسیار خوبی به دست آورده است. او هر طور که فکرش را بکنید برای تیم خود موثر است و مثل یک هنرمند بار تیم خود را به دوش می‌کشد.
طارمی روی گل اول هماهنگی خود را با حرکت تیمی پورتو نشان داد. روی پنالتی گرفته شده نشان داد چگونه بازیکنی است که از فضاهای موجود در تیم حریف استفاده می‌کند و روی گل بعدی نیز قدرت خود را در نبرد هوایی نشان داد تا مانند یک هنرمند پیروزی تیمش را مقابل حریف خود ثبت کند.

گزارش: سید حسین حسینی

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !