سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آمریکا مثل تایتانیک غرق می شود/ کوه یخ باز هم به تایتانیک نزدیک می شود

کشتی تایتانیک بزرگ ترین و عظیم ترین شئ قابل حرکت جهان بوده است که تا آن موقع بشر ساخته بوده است، وقتی که در بندر کناره می گرفت، قدرت و ابهت آن هر چشمی را به خود خیره می کرد.

آخرین اخبار
۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به محض پایان بیانات امام خامنه ای در اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی عبری، عربی و غربی مواضع معظم له بررسی می شود. به این دلیل که بشدت در تحولات سیاسی جهان اثر گذار است و تا امروز همه‌ی پیش بینی های رهبر انقلاب محقق شده است. پس این کلمات به شدت دقیق و قابل بررسی است.

چند نکته درمورد کشتی تایتانیک که اشاره شد. چرا مثل کشتی های دیگر نه و مثل تایتانیک؟ کشتی تایتانیک بزرگ ترین و عظیم‌ترین شی قابل حرکت جهان بود که تا آن موقع بشر ساخته بوده است ، وقتی که در بندر کناره می گرفت، قدرت و ابهت آن هر چشمی را به خود خیره می کرد.

خوب چند نکته از علت مثال زدن تایتانیک برای افول آمریکا وجود دارد. ماجرای غرق شدن غیرمنتظره تایتانیک قابل فهم برای تمام مردم دنیا است و زود فهم می شود. نماد قدرت و استکبار بود و به آن فخر کردند و هیچ قدرتی را برای نابودی آن متصور نمی شدند ولی غرق شد.  وقتی مسافران کشتی در اوج عیش و سرخوشی بودند این اتفاق افتاد. آن کشتی با آن عظمت که ساختش سالها طول کشید و میلیاردها دلار هزینه برد، فقط در عرض دو ساعت و نیم ناپدید شد.

از جایی ضربه خورد که اصلا قابل تصور نبود و پیش بینی نشده بود کوه یخ شناور کوچکی که حتی فکر می کردند کشتی آن را در هم می شکند ولی بالعکس شد.

آن را بزک کرده بودند تا چشم ها را خیره کند تا آنجایی ۳ تا از ۴ دودکش‌های تایتانیک واقعی بوده فقط به این خاطر که با عظمت تر و قویتر به نظر برسد. تایتانیک را سازمان یا گروهی نابود نکرد بلکه دست خدا آن را به این روز انداخت.

شاید علل دیگری را هم بتوان متصور شد، ولی همین ها کافیست تا به دقت سخنان رهبری پی ببریم.

پس ماجرای تایتانیک را به یاد داشته باشید و منتظر تحقق سخنان سیاستمدارترین و تاثیرگذارترین رهبر دنیا باشید. حوادث اخیر آمریکا بسان همان گوه یخی است که قدرت تایتانیکی آمریکا را در آینده ای نه چندان دور غرق خواهد کرد.که وعده ای صادق است.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !