سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آغاز گام چهارم مبارزه با کرونا با اجرای طرح «شهید سلیمانی» در دیلم

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: امروز گام چهارم مبارزه با کرونا در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط تیم‌های رهگیری، مراقبتی، حمایتی و نظارتی در حال اجرا بوده و از اطرافیان فرد مثبت تست‌های سریع گرفته می‌شود.

آخرین اخبار
۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ایرج زنده‌بودی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم امروز در حاشیه بازدید ناظر وزارت بهداشت از شهرستان دیلم اظهار داشت: گام‌های اول، دوم و سوم مقابله با کرونا در سطح شهرستان دیلم به‌طور کامل و با همراهی تمامی ارگان‌ها و همچنین مردم اجرایی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: از آغاز کرونا تاکنون ۵۸۱ مورد مثبت با انجام آزمایشات شناسایی و متاسفانه ۲۵ نفر نیز فوت کرده‌اند.

زنده‌بودی ضمن اشاره به کلیات اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد: امروز گام چهارم مبارزه با کرونا در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط تیم‌های رهگیری، مراقبتی، حمایتی و نظارتی در حال اجرا بوده و از اطرافیان فرد مثبت تست‌های سریع گرفته می‌شود.

وی با اشاره به این‌که مردم پا به‌پای مدافعان سلامت در عرصه مبارزه با کرونا حضور داشته‌اند خاطرنشان کرد: از طرح‌های ابتکاری مردم در جهت پیشگیری از بیماری کرونا ایجاد تونل گندزدایی در ورودی شهر بود که تنها در دیلم بر پا شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اضافه کرد: روند بیماری کرونا در شهرستان دیلم نزولی بوده و همچنان باید پای‌کار بود و از افزایش آمار جلوگیری کرد.

زنده‌بودی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات را بین ۹۰ تا ۱۰۰ درصد، تعداد بازدید از اماکن با همکاری جمعیت هلال‌احمر را ۶۰۰ مورد دانست.

وی گفت: تعداد اخطاریه‌ها ۲۱ مورد و پلمب سه باب از صنوف مختلف بوده و تعداد ۳۰ تیم‌ درگیر در طرح شهید سلیمانی اعم از رهگیری، مراقبتی، نظارت و حمایتی در شهرستان دیلم مشغول به ارائه خدمت هستند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !