یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

یک فروند شناور حامل ۱۷۰میلیارد کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور حامل محموله‌های قاچاق توسط مأموران دریابانی خبر داد و گفت: با توقیف این شناور در سواحل این استان ۱۷۰میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

آخرین اخبار
۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد فرمانده مرزبانی استان بوشهر با تأکید بر مقابله مستمر با قاچاق کالا در سواحل و آبهای خلیج فارس استان بوشهر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا،  سواحل  و خلیج فارس در استان بوشهر تحت رصد شبانه‌روزی دریابانی قرار دارد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر انتقال کالا بدون اسناد معتبر را ممنوع و قاچاق دانست و تاکید کرد:  عزم فرماندهی مرزبانی استان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی جدی و با مخلان پدیده‌ شوم قاچاق کالا برخورد قاطعانه خواهد شد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد از توقیف شناور حامل محموله‌های  کالای قاچاق توسط مأموران دریابانی خبر داد و گفت: مأموران پایگاه دریابانی در نقاط ساحلی استان بوشهر با استفاده اقدام اطلاعاتی و عملیاتی و تشدید نظارت و کنترل تردد شناوران، موفق به شناسایی و کنترل یک فروند شناور حامل بار قاچاق در بندر ریگ شدند.

وی با بیان اینکه با توقیف این شناور ۱۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد خاطر نشان کرد: در بازرسی مأموران از شناور توقیفی محموله‌های شامل پارچه، لوازم خودرو، تلویزیون، کولرگازی دو تکه، لوازم آرایشی، وسائل منزل فاقد هر گونه اسناد معتبر گمرکی کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از دستگیری یک قاچاقچی در این عملیات خبر داد و تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای گذراندن سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع ذی صلاح شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !