شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اختصاص بیش از ۱۷۱ میلیار ریال به فاضلاب استان بوشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با توجه به اجراي سه طرح فاضلاب در شهرستانهاي بوشهر، گناوه و ديلم ميزان 131 ميليارد ريال به شبكه‌‎ فاضلاب استان بوشهر اختصاص يافت.

آخرین اخبار
۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالحمید حمزه پور امروز در بازدید از طرح فاضلاب گناوه گفت: سه طرح فاضلاب در شهر های بوشهر ، گناوه و دیلم در دست اجرا می باشد که تکمیل آن اقدام مهمی در راستای ارتقای سیستم فاضلاب این شهرها

وی با اشاره به طراحی سیستم فاضلاب گناوه در سال ۶۷ بیان کرد: ظرفیت این پروزه برای جمعیت ۶۵ هزار نفر می باشد که عملیات اجرایی آن از سال ۷۷ آغاز شده و تا کنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. در این طرح ۱۶۰ کیلومتر شبکه ی جمع آوری و خط انتقال و ۴ ایستگاه پمپاژ وارد مدار بهره برداری شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه ی فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر مورد توجه قرار داد و افزود: برای این طرح ۱۳۰ میلیارد تومان سزمایه گذاری شده و ۴۰ در صد از آن مورد بهره قرار گرفته است.

حمزه پور درباره‌ی راه اندازی مدول تصفیه خانه فاضلاب گناوه گفت: از ۳ مدول این تصفیه خانه یک مدول به صورت کامل به همراه یک لاگون ذخیره اجرا شده است.

وی با اشاره به  میزان سرمایه گذاری در این طرح عنوان کرد: با تخصیص ۱۷۱ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری  تا کنون ۶۱۸ میلیارد ریال در اجرای  طرح فاضلاب گناوه سرمایه گذاری شده است . احداث یک ایستگاه پمپاژ پروژه‌ی دیگری است که میزان ۵۵ میلیار ریال اعتبار برای آن تامین شده است.
مدیری عامل شرکت آب و فاضلاب از اجرای پروژه‌ی ۱۱۰ میلیارد ریالی خبرداد و تصریح کرد: پروژه ی کانال پساب تصفیه خانه‌ی فاضلاب گناوه برای انتقال پساب فاضلاب و جلوگیری از آلودگی محیطی اجرا شده است.

حمزه‌پور وعده ی آغاز پروژه‌ی خط انتقال فاضلاب در منطقه ی ساحلی گناوه تا ۲۰ روز آینده داد و بیان کرد: پروژه‌ی خط انتقال فاضلاب در منطقه ی ساحلی گناوه با اعتبار ۲۶۰ میلیار ریال ۲۰ روز دیگر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !