چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون قضایی دادگستری و سرپرست شورای حل اختلاف استان بوشهر:

۳۵ زندانی جرائم عمد با بدهی کمتر از ۱۰ میلیون تومان در استان بوشهر آزاد می شوند

الماس گشتاسبی گفت: شورای حل اختلاف استان تلاش می‌کند با انعقاد تفاهم نامه با هیأت‌های مذهبی و جامعه حقوق‌دانان کشور، زمینه آزادی ۳۵ زندانی جرائم غیرعمد را در استان فراهم کند.

آخرین اخبار
۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

الماس گشتاسبی معاون قضایی دادگستری و سرپرست شورای حل اختلاف استان بوشهر با بیان اینکه شهید سلیمانی آغازگر مکتب مقاومت بود و با شهادتش این مکتب در دنیا تثبیت شد، اظهار کرد: همزمان با سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ۳۵ زندانی جرائم عمد با بدهی کمتر از ۱۰میلیون تومان در زندان بوشهر آزاد می‌شوند.

معاون قضایی دادگستری و سرپرست شورای حل اختلاف استان بوشهر گفت: شورای حل اختلاف استان تلاش می‌کند با انعقاد تفاهم نامه با هیأت‌های مذهبی و جامعه حقوق‌دانان کشور زمینه آزادی ۳۵ زندانی جرائم غیرعمد را در استان فراهم کند.

الماس گشتاسبی افزود: گرفتن رضایت از شاکیان و آزادی زندانیان جرائم قتل عمد که آماده قصاص هستند از جمله دیگر برنامه‌های شورا‌های حل اختلاف در استان است.

وی تأکید کرد: تلاش می‌شود فرهنگ صلح و سازش به‌عنوان نماد مردم استان بوشهر به منصه ظهور برسد.

رضا مقبلی قرایی سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر نیز اظهار کرد: با همکاری شورای حل اختلاف تلاش می‌شود با گرفتن رضایت از شاکیان و اولیای دم زمینه آزادی ۳۵ زندانی مرتکب جرائم قتل و سایر جرائم سبک نیز فراهم شود.

سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر در نخستین یادواره مکتب شهید سلیمانی گفت: با همکاری شورای اصناف استان بوشهر ۳۳۵ کمک مؤمنانه برای خانواده زندانیان تأمین و توزیع می‌شود.

رضا مقبلی قرایی یادآورشد: در زمان حاضر ۲۰۴ زندانی رأی باز در استان بوشهر وجود دارد که تلاش می‌شود با همکاری دادستان در راستای اشتغال مولد این آمار به ۳۳۵ نفر برسد.

وی ادامه داد: همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی، ۳۵ زندانی و مددجوی غیر بومی نیز که در زندان‌های استان بوشهر هستند به شهر‌های خودشان منتقل می‌شوند.

سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر بیان کرد: تجلیل از ۳۵ همکار، سرباز، زندانبان، زندانی فعال در برنامه‌های فرهنگی، خانواده شهید و رونمایی از ۳۵ اقدام فاخر فرهنگی از جمله اقدامات اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر است.

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !